عملیات سنگین القسام علیه اسرائیل/ انفجار یک تونل به روی نظامیان

کدخبر: ۶۳۵۹۳۷
اقتصادنیوز: گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) عملیات‌های جدیدی را علیه نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه به انجام رساند.
عملیات سنگین القسام علیه اسرائیل/ انفجار یک تونل به روی نظامیان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، مبارزان گردان‌های قسام اعلام کردند که در منطقه «القراره» واقع در شمال شهر «خان‌یونس» در جنوب نوار غزه موفق شده‌اند دهانه یکی از تونل‌های مقاومت را به روی گروهی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی منفجر کنند.

بر اساس اعلام گردان‌های قسام در نتیجه این عملیات مبارزان گردان‌های قسام، شماری از این نظامیان صهیونیست به هلاکت رسیدند و شمار دیگری نیز زخمی شدند.

خبر مرتبط
تظاهرات خانواده اسرا مقابل پارلمان اسرائیل

شهرک‌نشینان صهیونیست امروز چهارشنبه مقابل پارلمان رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی علیه کابینه نتانیاهو تظاهرات برگزار کردند.

علاوه بر این گردان‌های قسام با انتشار فیلمی لحظاتی از مبارزه با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف مجتمع بیمارستانی شفا واقع در شهر غزه را به نمایش گذاشتند.

همچنین گردان‌های قسام اعلام کردند که یک نفربر ارتش رژیم صهیونیستی را در منطقه القراره در شمال شهر خان‌یونس با گلوله «یاسین ۱۰۵» هدف قرار داده‌اند.

علاوه بر این گردان‌های قسام فیلمی را از هدف قراردادن یک نفربر ارتش رژیم صهیونیستی در شهر «الزهرا» در شمال غرب استان مرکزی نوار غزه منتشر کردند.

گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز از عملیات جدید خود علیه ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه خبر داد.

گردان‌های قدس اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در منطقه «القراره» با خمپاره ۶۰ میلی‌متری هدف قرار داده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید