امروز و فردا در این استان‌ها باران می‌بارد

کدخبر: ۶۳۵۹۸۷
اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی وضعیت سامانه بارشی در کشور را تا روز شنبه (چهارم فروردین) پیش‌بینی کرد.
امروز و فردا در این استان‌ها باران می‌بارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز(پنجشنبه دوم فرودین) در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم است و فعالیت سامانه بارشی محدود به شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز شرقی و مناطقی از شمال غرب خواهد بود.

خبر مرتبط
پیش بینی هوای کشور در اولین روز سال 1403/ بارش باران در این نقاط+ فیلم

اقتصادنیوز: طبق اعلام هواشناسی چهارشنبه (۱ فروردین ماه) در غالب مناطق کشور به جز نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و جنوب غرب خوزستان، در ساعاتی از روز بارش و وزش باد خواهیم داشت.

طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی، فردا جمعه سوم فروردین با گذر موج از روی کشور در استان های واقع در جنوب غرب، جنوب، شمال غرب و غرب کشور ارتفاعات البرز مرکزی شامل استان های قزوین، البرز و تهران، غرب کرمان و جنوب استان های یزد و اصفهان رگبار، باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

بر اساس گزارش سازمان هواشناسی، شنبه (چهارم فروردین) در شمال غرب، غرب ارتفاعات البرز و شمال شرق کشور بارش رخ خواهد داد؛ یکشنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در نوار غربی کشور و بخش هایی از جنوب و مرکز کشور ابرناکی بارش و وزش باد شدید، این سامانه بارشی دوشنبه ضمن تقویت غیر از نوار شرقی کشور در سایر مناطق کشور فعال خواهد بود.

امروز دریای خزر و طی دو روز آینده و نیز از بعد از ظهر یکشنبه و طی روز دوشنبه هفته آینده خلیج فارس مواج و متلاطم خواهد بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید