انتقاد تند و تیز کنعانی از سکوت کنندگان در برابر وحشیگری اسرائیل

کدخبر: ۶۳۶۰۱۶
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سکوت کنندگان در برابر وحشیگری و درّندگی صهیونیستی باید از خود شرم کنند.
انتقاد تند و تیز کنعانی از سکوت کنندگان در برابر وحشیگری اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: بربریّت و وحشی‌گری رژیم صهیونیستی در نوار_غزه در مقابل دیدگان همه جهانیان ادامه دارد و مجامع بین‌المللی همچنان پس از ۱۶۷ روز جنگ متوالی علیه نوار غزه، دست بسته ایستاده و به اعلام مواضع و اظهار دیدگاه اکتفا کرده‌اند!

خبر مرتبط
تاکید کنعانی مقدم برفاصله دولت از اقتصاد نفتی

اقتصاد نیوز: یک کارشناس مسایل سیاسی تاکیده کرده که دولت باید از اقتصاد نفتی فاصله بگیرد و امکانات کشور و منابع بانک‌ها را به چرخه تولید اختصاص دهد، زیرا جهش تولید و مشارکت مردم، به عنوان نقطه هدف در اقتصاد است.

از آغاز جنگ علیه نوار غزه تاکنون ۳۱۹۲۳ شهروند فلسطینی شهید و ۷۴۰۹۶ نفر زخمی شده‌اند که بیش از ۷۲ درصد قربانیان زن و کودک هستند.

از خبرهای دردناک این روزها، محاصره بیمارستان شفا در غزه توسط ارتش اشغالگر صهیونیستی برای چهارمین روز متوالی است. نظامیان این رژیم بامداد امروز کلینیک تخصصی بیمارستان شفا را منفجر و بطور کامل ویران کردند!

زبان تاریخ از روایت این همه وحشی‌گری و درّندگی آشکار و بی‌پروا در مقابل دیدگان جامعه جهانی عاجز و قاصر است.

حامیان و سکوت کنندگان در برابر این همه وحشیگری و درّندگی باید از خود شرم کنند و جامعه جهانی باید برای رهایی سازمان ملل متحد و شورای امنیت آن از گروگان آمریکا و رژیم صهیونیستی تدبیری عاجل بیندیشند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی