تلویزیون اسرائیل مدعی شد: شهادت عامل تیراندازی به نظامیان در رام الله

کدخبر: ۶۳۶۱۷۹
اقتصادنیوز: شبکه ۱۲ اسرائیل در خبری فوری از شهادت عامل تیراندازی به نظامیان این رژیم که منجر به محرومیت شماری از آنها شد، خبر داد.
تلویزیون اسرائیل مدعی شد: شهادت عامل تیراندازی به نظامیان در رام الله

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، این شبکه صهیونیستی افزود: عامل حمله و تیراندازی به نظامیان اسرائیل در مجاورت شهرک صهیونیست نشین «دولیف» در غرب رام الله در کرانه باختری کشته شد.

در این گزارش آمده است: یک جوان فلسطینی پس از زخمی کردن چهار نظامی صهیونیست و تیراندازی به اتوبوس شهرک نشینان صهیونیست در کرانه باختری کشته شد.

خبر مرتبط
اظهارات اردوغان برای اسرائیل گران تمام شد/ فراخواندن کاردار ترکیه در تل‌آویو

اقتصادنیوز: وزارت خارجه اسرائیل با فراخواندن کاردار ترکیه در تل‌آویو، اعتراض رسمی خود را به اظهارات رئیس جمهور ترکیه علیه نتانیاهو ابراز داشته است.

در این پیوند، رسانه‌های رژیم اسرائیل با انتشار تصاویری گزارش دادند که نظامیان رژیم صهیونیستی پس از گذشت بیش از چهار ساعت نتوانستند به این جوان مقاومت فلسطینی دست یابند و مجبور به استفاده از بالگرد برای شناسایی محل اختفای وی شدند.

رسانه های رژیم صهیونیستی همچنین افزودند: پس از اینکه نظامیان ارتش اسرائیل نتوانستند به وی دسترسی پیدا کنند، بالگردهای جنگی این رژیم با استفاده از موشک محل این رزمنده مقاومت فلسطینی را هدف قرار دادند.

در این پیوند، شبکه خبری رام الله به نقل از رسانه ها گزارش داد که شمار نظامیان زخمی ارتش این رژیم بر اثر این درگیری مسلحانه، به هفت نفر افزایش یافته است.

پیشتر منابع خبری رژیم صهیونیستی از زخمی شدن تعدادی از نظامیان این رژیم اشغالگر در جریان درگیری با یکی از نیروهای مقامت فلسطین در غرب رام الله در جنوب کرانه باختری خبر داده بودند.

رسانه های رژیم صهیونیستی و فلسطین تاکنون جزئیات بیشتری درباره هویت این رزمنده فلسطینی منتشر نکرده‌اند.

با آغاز تجاوزگری ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری نیز در بخش های مختلف این منطقه از جمله نابلس، طولکرم، جنین و الخلیل به مقابله با نظامیان رژیم صهیونیستی برخاسته‌اند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سرمایه؛

      اقتصادنیوز: اردیبهشت ۱۴۰۲ و در اثر بخشنامه هیئت دولت بورس با ریزش مواجه شد و از کانال ۲.۳ میلیونی پایین رفت. امروز و…

    کارگزاری مفید