هجوم مسافران نوروزی به این استان

کدخبر: ۶۳۶۱۹۴
اقتصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از ورود حدود ۶۰۰ هزار خودرو به این استان خبر داد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد.
هجوم مسافران نوروزی به این استان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، غلامعلی نیک فهم امروز، ۳ فروردین ماه در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ لغایت ۲ فروردین ماه امسال ۱۸ هزار و ۴۹۶ مسافر از طریق اتوبوس و ۱۰ هزار و پنج مسافر از طریق مینی بوس و سواری وارد استان گیلان شده اند، اظهار کرد: در این مدت، ۴۸۷۳ مسافر از طریق اتوبوس و ۸۳۶۴ مسافر از طریق مینی بوس و سواری از استان خارج شده اند.

وی از ورود ۵۹۲ هزار و ۶۹ خودرو به استان از ۲۴ اسفند ماه لغایت ۲ فروردین ماه خبر داد و بیان کرد: از ابتدای اجرای طرح نوروزی تا کنون ۳۸۲ هزار و ۹۶۸ خودرو از استان خارج شده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به کاهش ۱۱ درصدی ورود به استان و ۱۱ درصدی خروج از استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، عنوان کرد: بیشترین میزان ورودی به استان از طریق آزادراه قزوین - رشت با ۲۹۴ هزار و ۸۰۲ خودرو و پس از آن، محور رامسر - چابکسر با ۱۵۸ هزار و ۹۹۷ خودرو است.

نیک فهم بیشترین میزان خروجی استان را از محور چابکسر - رامسر با تردد ۱۵۴ هزار و ۲۲۳ خودرو دانست و افزود: بیشترین تردد در محورهای استان مربوط به ۲ فروردین ماه با متوسط تردد ۶۸۷ خودرو در ساعت بوده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید