توقیف یک شناور با حکم قضایی در بوشهر

کدخبر: ۶۳۶۲۰۰
اقتصادنیوز: طبق اعلام فرمانده مرزبانی استان بوشهر یک لنج که با حکم قضایی در ساحل بوشهر توقیف شد.
توقیف یک شناور با حکم قضایی در بوشهر

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سرهنگ عبدالله خسروی عصر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با ایام تعطیلات نوروز اظهار داشت: رعایت حرمت این ماه با عظمت، امور فرهنگی و اخلاق اسلامی یک اصل است که در این راستا رعایت فرهنگ اسلامی یک ضرورت است.

وی با بیان اینکه مردم ولایت‌مدار استان بوشهر نسبت به امور فرهنگ دینی و اخلاق اسلامی توجه ویژه‌ای دارند گفت: مسافران و گردشگران باید حرمت این ماه را مورد توجه قرار دهند و از هنجارشکنی جلوگیری کنند.

خبر مرتبط
شناورهای حامل کالاهای قاچاق در آب‌های بوشهر توقیف شدند

اقتصادنیوز: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف سه فروند حامل کالای قاچاق در آب های استان بوشهر خبر داد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند لنج که اقدام به جابجایی مسافر نوروزی کرده بود در نوار ساحلی بوشهر خبر داد و بیان کرد: علیرغم اطلاع‌رسانی و تذکرات مرزبانان به صاحبان شناورهای تفریحی در راستای رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی و حرمت ماه مبارک رمضان، این لنج با دستور مقام قضایی به‌دلیل عدم رعایت هنجارهای اجتماعی و اسلامی توقیف شد.

سرهنگ خسروی  ضمن تقدیر از همکاری و احساس مسئولیت مردم بوشهر و مسافرین نوروزی تصریح کرد: مرزبانان استان بوشهر علاوه بر تامین نظم و امنیت مرز دریایی خلیج فارس، سواحل استان بوشهر و مسافرین در نوار ساحلی با کسانیکه باعث هنجارشکنی و عدم رعایت شئونات اسلامی شوند برابر قانون برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم و مهمانان نوروزی و برقراری امنیت آنها برای مرزبانان در دریا افتخار است از همه صاحبان شناورها درخواست کرد به قوانین و مقررات پایبند باشند و مرزبانان از تردد شناورها که سبب بی‌نظمی و عدم رعایت اخلاق اسلامی شوند جلوگیری می‌کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید