اعلام آمار فوتی‌های تصادفات نوروزی پایتخت

کدخبر: ۶۳۶۲۸۷
اقتصادنیوز: معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در طرح نوروزی پلیس راهور پایتخت شاهد وقوع 11 فقره تصادف فوتی بوده‌ایم.
اعلام آمار فوتی‌های تصادفات نوروزی پایتخت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سرهنگ فیروز کشیر، معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ، در خصوص تصادفات فوتی طرح نوروزی پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: متاسفانه بخش عمده‌ای از تصادفات فوتی رخ داده در شهر تهران از روزهای پایانی اسفندماه تا امروز به علت عدم توجه راننده به جلو و البته عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه مربوط می‌شود.

خبر مرتبط
تصادف مرگبار پژو با تریلی به علت خواب آلودگی راننده+تعداد کشته‌ها

اقتصادیوز: جانشین پلیس راه فراجا از جزئیات حادثه برخورد یک دستگاه سواری‌ پژو با تریلی خبر داد.

وی افزود: با بررسی تصادفات رخ داده در طرح نوروزی پلیس راهور پایتخت شاهد وقوع 11 فقره تصادف فوتی بوده‌ایم که 5 فقره تصادف به علت عدم توجه راننده به جلو رخ داده ، 4 فقره  تصادف به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ، یک تصادف عبور از چراغ قرمز  و یک تصادف نیز به دلیل تغییر مسیر ناگهانی اتفاق افتاده است.

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: متأسّفانه در میان یازده تصادف فوتی رخ داده از تاریخ 25/12/1402 تا 3/1/1403 ، سه فقره از تصادفات به موتور سیکلت ها مرتبط می شد که در این میان عبور از چراغ قرمز و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه برای راکب موتورسیکلت‌سوارانی که هر سه در بیمارستان جان خود را از دست داده‌‌اند، ثبت شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۵ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید