مالکیت استقلال به کدام بانک می‌رسد؟

کدخبر: ۶۳۶۵۱۷
اقتصادنیوز: طبق آخرین پیگیری‌ها هم‌اکنون نام سه بانک ملت، صادرات و تجارت برای در اختیار گرفتن سهام این دو باشگاه مطرح است. پس از این سه بانک و در وهله چهارم نام بانک رفاه به میان آمده است.
مالکیت استقلال به کدام بانک می‌رسد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، تکلیف مالکیت مشترک پرسپولیس و استقلال برای جلوگیری از حذف دو تیم از آسیا باید تا روز ١١ فروردین سال جاری مشخص شود.

در اواخر سال گذشته سخنگوی دولت از واگذاری دو باشگاه به دو بانک خبر داد و آگهی مربوط به واگذاری 51 درصد سهام استقلال و پرسپولیس نیز منتشر شده است.

طبق آخرین پیگیری‌ها هم‌اکنون نام سه بانک ملت، صادرات و تجارت برای در اختیار گرفتن سهام این دو باشگاه مطرح است. پس از این سه بانک و در وهله چهارم نام بانک رفاه به میان آمده است.

خبر مرتبط
کدام بانک مالک جدید پرسپولیس می‌شود؟

اقتصادنیوز: بر اساس اطلاعاتی که در اختیار ایسنا قرار گرفت، قرار است ۵۱ درصد سهام باشگاه پرسپولیس از سوی بانک ملت خریده شود.

هر چند گفته شده سهام پرسپولیس به بانک ملت واگذار می‌شود اما باید تا قطعی شدن این اتفاق منتظر ماند. در این صورت و اگر مشکلی پیش نیاید و همه چیز طبق برنامه پیش برود، استقلال نیز به یکی از دو بانک تجارت یا صادرات واگذار خواهد شد.

 همه این موارد در صورتی رخ خواهند داد که مشکلی پیش نیاید. در غیر این صورت احتمال دارد نام بانک‌های دیگر نیز به میان بیاید.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید