آخرین آمار جانباختگان تصادفات رانندگی نوروز

کدخبر: ۶۳۶۶۶۴
اقتصاد نیوز :فرمانده کل انتظامی کشور از جان باختن ۴۶۹ نفر تاکنون یعنی روزانه ۴۲ نفر در تعطیلات نوروز خبر داد .
آخرین آمار جانباختگان تصادفات رانندگی نوروز

 

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایلنا، سردار «احمدرضا رادان» اظهار کرد: از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون بیش از ۲۵۸ میلیون تردد بین استانی داشتیم بدین معنی که روزانه ۲۲ میلیون تردد به ثبت رسیده است. 

فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: متاسفانه در برخی از جاده‌ها که هشدارهای هواشناسی نیز صادر شده شاهد حجم سنگین شدآمدی هستیم. نظیر همین جاده تهران-شمال که هر دو مسیر پرحجم هستند و پلیس به این نتیجه رسید از ساعت ۱۴:۳۰ مسیر جنوب به شمال یکطرفه شود. 

وی در گفت و گوی مستقیم از بزرگراه تهران شمال جاده چالوس با بخش خبری ساعت ۱۴ شبکه یک سیما خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز تا امروز (از ۲۴ اسفندماه تا ۶ فروردین) متاسفانه ۴۶۹ نفر جان باخته و ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر نیز از هموطنان مصدوم شدند. 

سردار رادان عنوان کرد: از مردم عزیز درخواست می‌کنیم ضمن توجه به هشدارهای هواشناسی برای مدیریت سفرشان، در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی بیش از پیش توجه داشته باشند تا خدایی نکرده برای خود و دیگران مشکلی ایجاد نکنند. 

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به این که از ابتدای طرح نوروزی روزانه شاهد جان باختن ۴۲ نفر از هموطنان بر اثر سوانح رانندگی هستیم، افزود: پلیس علیرغم میل باطنی بیش از ۲۵ هزار خودرو را که رانندگان آن‌ها مرتکب رفتار پرخطر شده بودند، متوقف و روانه پارکینگ کند تا جانشان را حفظ کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید