این محور مهم مسدود شد/ علت چه بود؟

کدخبر: ۶۳۶۷۲۶
اقتصادنیوز: فرماندار معمولان خبر داد: در پی بارش شدید باران مسیر معمولان به پلدختر در دو نقطه دمرود افرینه و ملاوی مسدود شده است.
این محور مهم مسدود شد/ علت چه بود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، محمد ناظری شامگاه دوشنبه ۶ فروردین در بازدید میدانی از وضعیت راه‌های ارتباطی گفت: با توجه به بارش شدید باران، راه ارتباطی معمولان به پلدختر در دو نقطه دمرود افرینه و ملاوی به کلی مسدود شده است و تردد امکان پذیر نیست.

وی از اسکان اضطراری پنج خانوار و ۱۸ مسافر در راه مانده در این شهرستان خبرداد.

به گفته فرماندار معمولان، بر اثر شدت بارندگی ها، برق ۳۹ روستای این شهرستان نیز قطع شده بود که با تلاش عوامل شرکت توزیع برق، مشکل ۳۸ روستا رفع و تنها برق روستای سرمر قطع است که با بازگشایی مسیر، مشکل این روستا نیز برطرف خواهد شد.

ناظری در خصوص وضعیت راه‌های روستایی معمولان هم گفت: راه ارتباطی ۱۱ روستا قطع شده بود که تا پیش از غروب آفتاب تردد در سه روستا برقرار و مابقی به روز سه شنبه موکول شد.

خبر مرتبط
بارش برف و باران در 27 استان کشور+اسامی

اقتصادنیوز: کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از بارش برف و باران در 27 استان کشور خبر داد.

وی ادامه داد: آب شرب ۴۳ روستا هم که از مجتمع کوثر تامین می‌شد به علت شکستگی لوله و ورود گل‌ولای قطع شده بود که با اقدام به موقع آب و فاضلاب مشکل رفع و آب شرب تمام روستا‌ها وصل شد.

محمد ناظری به وضعیت آنتن دهی خطوط تلفن همراه نیز اشاره کرد و گفت: آنتن دهی بخش افرینه به علت قطع برق سایت جلگه دچار اختلال شده بود که با تلاش عوامل مخابرات این مشکل برطرف و آنتن دهی برقرار شده است.

خبر مرتبط
هشدار هواشناسی برای مسافران/بارش باران در این 4 استان

اقتصادنیوز: کارشناس مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نسبت به وقوع کولاک در محورهای شمالی و غربی کشور هشدار داد.

سامانه بارشی اخیر عصر یک شنبه ۵ فروردین وارد لرستان شد که علاوه بر خوشحالی مردم، مخاطراتی نیز به دنبال داشته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • نیم‌ قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۸ فروردین

   اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید