پخت کیک 2 تنی؛ امروز در تهران

کدخبر: ۶۳۶۷۶۰
اقتصادنیوز: همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در نیمه ماه رمضان، افطارخونه طهران در روز سه‌شنبه از کیک بزرگ ۲۰۰ متری با وزن ۲ تن به همراه نورافشانی و برنامه‌های شاد و متنوع رونمایی خواهد کرد.
پخت کیک 2 تنی؛ امروز در تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، امسال همزمان با ایام ماه مبارک رمضان برنامه‌ای تحت عنوان افطارخونه طهرون  در بلور کشاورز برگزار می‌شود که این برنامه مورد استقبال خانواده‌ها قرار گرفته است.

همچنین به مناسبت میلاد امام حسن  برنامه ویژه برای امروز سهشنبه 7 فروردین1403  از ساعت 17 در بلوار کشاورز برگزار می‌شود که تهرانی‌ها در این برنامه دعوت هستند.

خبر مرتبط
نکات مهم تغذیه ای در وعده افطاری و سحری از دیدگاه طب سنتی

اقتصادنیوز: یک متخصص طب ایرانی و سنتی گفت: برای اینکه از روزه بهره کامل روحی و جسمی بدست آوریم، لازم است آداب آن را نیز بطور کامل دانسته و بجا آوریم.

همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در نیمه ماه رمضان، افطارخونه طهران در روز سه‌شنبه از کیک بزرگ 200 متری با وزن 2 تن به همراه نورافشانی و برنامه‌های شاد و متنوع رونمایی خواهد کرد.

این کیک سنگین که به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) تهییه شده‌است در بلوار کشاورز تقاطع خیابان فلسطین تا خیابان نادری رونمایی خواهد شد.

خبر مرتبط
در ماه رمضان این برنامه‌های افطاری پخش می‌شوند+جزئیات

اقتصادنیوز: جزئیات پخش ویژه برنامه های افطار تلویزیون امسال اعلام شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید