پیش بینی هوای مازندران در روزهای آینده

کدخبر: ۶۳۷۰۴۹
براساس اعلام هواشناسی مازندران روز پنج‌شنبه ۹ فروردین آسمان استان صاف تا نیمه ابری و در ساعات بعد از ظهر با افزایش ابر و در مناطق غربی و ارتفاعات با احتمال بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
پیش بینی هوای مازندران در روزهای آینده

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش‌یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران از روز پنج‌شنبه ۹ تا شنبه ۱۸ فروردین به شرح زیر پیش‌‌بینی می‌‌شود.

اما در روزهای جمعه و شنبه ۱۰ و ۱۱ فروردین هوای مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما و در روز یک‌شنبه ۱۲فروردین آسمان استان نیمه ابری از بعد از ظهر ابری بویژه در نیمه غربی با بارش پراکنده و کاهش دما و وزش باد نسبتا شدید مواجه هستیم.

خبر مرتبط
هواشناسی هشدار داد/ این مناطق برفی می‌شوند

طی سه روز آینده در شرق کشور وزش باد شدید در مناطق مستعد گاهی همراه با گردوخاک پیش بینی می‌شود.

طبق پیش‌بینی هواشناسی مازندران روز دوشنبه ۱۳ فروردین در مناطق ساحلی و جلگه‌ای نیمه ابری تا ابری با بارش پراکنده و وزش باد؛ در ارتفاعات آسمان ابری و مه آلود با بارش باران، وزش باد و کاهش دما همراه است.

همچنین در روز سه‌شنبه ۱۴ تا پنج شنبه ۱۶ فروردین آسمان مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش تدریجی دما، در روز جمعه ۱۷ همین ماه، هوا نیمه ابری گاهی ابری با احتمال بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

خبر مرتبط
سامانه بارشی در این استان ها فعال شد/ هشدار قرمز هواشناسی برای این مناطق

اقتصادنیوز: رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا وضعیت جوی استان‌های کشور را تشریح کرد.

هواشناسی مازندران روز شنبه ۱۸ فروردین را صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش‌بینی کرده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید