درخواست مهم سید حسن نصرالله در آستانه روز قدس

کدخبر: ۶۳۷۲۸۸
سیدحسن نصرالله از همه مسلمانان و روزه داران در مراسم احیای اولین شب قدر ماه رمضان خواستار مشارکت در راهپیمایی روز قدس و زنده نگه داشتن آن در روز جمعه آخر رمضان شد.
درخواست مهم سید حسن نصرالله در آستانه روز قدس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، دبیرکل حزب‌الله لبنان در مراسم احیای اولین شب قدر ماه رمضان در سخنانی از همه مسلمانان خواستار مشارکت گسترده در بزرگداشت روز جهانی قدس طی هفته آینده شد.

سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، جمعه شب در مجتمع سیده زینب علیها السلام در حاره حریک واقع در ضاحیه جنوبی بیروت در مراسم احیای اولین شب قدر ماه رمضان برگزار شد.

وی از همه مسلمانان و روزه داران در مراسم احیای اولین شب قدر ماه رمضان خواستار مشارکت در راهپیمایی روز قدس و زنده نگه داشتن آن در روز جمعه آخر رمضان شد.

دبیرکل حزب الله لبنان در ابتدای سخنان خود در مراسم احیای اولین شب قدر ماه رمضان گفت: در نخستین شب احیای قدر، درباره تحولات سیاسی و ابعاد آن سخنرانی نخواهم کرد و محور سخنانم درباره روز قدس جمعه آخر ماه مبارک رمضان خواهد بود.

سید حسن نصرالله در سخنان خود خطاب به روزه داران و حامیان مقاومت فلسطین اعلام کرد که امسال روز جهانی قدس را در شرایط ویژه و کاملاً متفاوت برگزار خواهیم کرد.

وی تاکید کرد که از آحاد شهروندان لبنانی در شرایط کنونی که شاهد جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی در نوار غزه هستیم و به ویژه از اهالی ضاحیه خواستار مشارکت گسترده در مراسم احیای شب‌های قدر هستم.

دبیرکل حزب الله لبنان گفت: ساکنان نوار غزه از سویی این روزها شاهد انواع جنایات ددمنشانه رژیم صهیونستی از جمله کشتار، دمار، گرسنگی، ویرانی روزانه، آوارگی، ترس هستند و از سوی دیگر، در میدانی دیگر، مبارزان مقاومت در میادین نبرد در خاک غزه در حال مقاومت و پایداری در برابر اشغالگران هستند.

‌سید حسن نصرالله در بخش دیگری از بیانات خود درباره تحولات جاری منطقه و تجاوز نظامی اشغالگران و درگیری‌ها در یمن، سوریه، عراق و اوضاع اقتصادی گفت: در شرایط کنونی از عموم روزه‌داران و حامیان مقاومت خواستار دعا برای موفقیت رزمندگان و مبارزان مقاومت در برابر متجاوزان و دشمن هستم.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید