این سه استان رکورددار حضور مسافران نوروزی شدند

کدخبر: ۶۳۷۳۹۷
اقتصادنیوز: بیشترین حجم مسافران نوروزی مربوط به 3 استان مازندران، گیلان و خراسان رضوی بوده است.
این سه استان رکورددار حضور مسافران نوروزی شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سردار سید تیمور حسینی امروز در حاشیه بازدید از آزادراه قزوین-رشت با بیان اینکه مدیریت فرایند بازگشت خودروها از روز گذشته در همه محورها آغاز شده است اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های محدود در همه محورهای مواصلاتی کشور، برنامه‌ریزی لازم برای محورهایی که نیازمند اعمال محدودیت‌های ترافیکی هستند مانند محور چالوس، هراز و آزادراه رشت-قزوین در زمان پیک ترافیک لازم است از طرفی می‌بایست قطعه 8 کیلومتر جدید را به مسیر شمال به جنوب اختصاص دهیم تا مردم با کمترین معطلی در دهانه ورودی شهر رودبار مواجه باشند.

رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه تا امروز بیش از 420 میلیون تردد در سطح محورهای مواصلاتی کشور داشتیم افزود: تا این لحظه، استان‌های خراسان رضوی، گیلان، مازندران، اصفهان و فارس از استان‌های پرتردد کشور بودند اما بیشترین حجم مسافر مربوط به 3 استان مازندران، گیلان و خراسان رضوی بوده است.

خبر مرتبط
سقوط مرگبار یک اتوبوس به دره / سرنوشت مسافران چه شد؟

اقتصادنیوز: در پی سقوط اتوبوس حامل نمازگزاران عازم کنفرانس عید پاک از پلی در آفریقای جنوبی به دره ۴۵ نفر جان باختند.

سردار حسینی از کاهش 2 درصدی تردد در کشور نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و بیان کرد: افتتاح آزاد‌راه منجیل-رودبار نیز تاثیر به‌سزایی در کاهش و حل مشکلات بار ترافیکی این محور داشته است و در مسیر بازگشت نیز باید تمهیدات لازم اتخاذ شود.

رئیس پلیس راهور فراجا ادامه داد: متاسفانه در طول سفرهای نوروزی تا امروز 664 نفر از هم‌وطنان جان خود را در تصادفات جاده‌ای از دست دادند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید