وضعیت تردد در محورهای استان گیلان: ۱۴ کیلومتر ترافیک تا امامزاده هاشم

کدخبر: ۶۳۷۴۱۰
اقتصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان گفت: ترافیک سنگین در محور رشت - امامزاده هاشم در محدوده سراوان تا پیچ شاه عباسی به طول ۱۴ کیلومتر است.
وضعیت تردد در محورهای استان گیلان: ۱۴ کیلومتر ترافیک تا امامزاده هاشم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، غلامعلی نیک فهم با اشاره به آخرین وضعیت تردد در محورهای استان گیلان در طرح نوروزی اظهار کرد: از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ تا ۱۰ فروردین ماه ۱۴۰۳، تعداد یک میلیون و ۳۷۰ هزار و ۱۷ وسیله نقلیه وارد استان گیلان شده است.

وی با بیان اینکه این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد کاهش در ورود را نشان می‌دهد، افزود: از ابتدای طرح نوروزی، متوسط تردد در محورهای مواصلاتی استان ۷۳۹ وسیله نقلیه در ساعت بوده و اوج تردد در محورهای استان نیز در روز یکشنبه، ۵ فروردین ماه با متوسط تردد ۸۴۷ وسیله نقلیه در ساعت به ثبت رسیده است.

نیک فهم از خروج تعداد یک میلیون و ۱۴۳ هزار و ۹۰۵ وسیله نقلیه از استان طی این مدت خبر داد و تصریح کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، هفت درصد کاهش در خروج از استان داشته‌ایم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه از ابتدای طرح نوروزی، بیشترین میزان ورودی از طریق آزادراه قزوین - رشت با ۶۶۲ هزار و ۹۰۷ وسیله نقلیه بوده است، تصریح کرد: محور رامسر - چابکسر نیز با ۴۳۷ هزار و ۳۲۹ وسیله نقلیه، دومین محور ورودی پرتردد استان بوده است.

نیک فهم، بیشترین میزان خروجی استان را نیز محور آزادراه رشت - قزوین با تردد ۴۵۵ هزار و ۵۶۲ وسیله نقلیه دانست و بیان کرد: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در بزرگراه رشت - امامزاده هاشم در حدفاصل تقاطع غیر همسطح سراوان تا پیچ شاه عباسی به طول ۱۴ کیلومتر هستیم و ترافیک در آزادراه امامزاده هاشم - رودبار نیز به سمت ورودی رودبار و داخل شهر به طول یک کیلومتر سنگین است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید