فوری/تجمع شبانه عراقی ها در میدان التحریر بغداد

کدخبر: ۶۳۷۴۴۹
اقتصادنیوز: صدها شهروند عراقی شنبه شب در حمایت از مقاومت فلسطینی و اهالی مظلوم غزه با تجمع در میدان التحریر بغداد خواستار تحریم کالاهای آمریکایی و اسراییلی شدند.
فوری/تجمع شبانه عراقی ها در میدان التحریر بغداد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، صدها شهروند عراقی به نشانه همبستگی با مردم فلسطین در نوار غزه و محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی در این باریکه در میدان التحریر واقع در مرکز شهر بغداد تجمع کردند.

پایگاه شفق نیوز عراق شنبه شب گزارش داد که فعالان عراقی با برپایی تجمع همبستگی در میدان التحریر بغداد به نشانه همبستگی با اهالی غزه و ابراز انزجار از حمایت‌های آمریکا در نسل کشی رژیم صهیونیستی در باریکه غزه خواستار تحریم کالاهای آمریکایی و اسرائیلی شدند.

مردم از اقشار مختلف اجتماعی و سیاسی جامعه در این تظاهرات شرکت کرده و با در دست داشتن پلاکاردهایی، جنایت‌های رژیم صهیونیستی در نوار غزه را محکوم و با اهالی غزه و مقاومت فلسطینی ابراز همبستگی کردند.

شهروندان عراقی در این مراسم با در دست داشتن پلاکاردهایی در حمایت از عملیات طوفان الاقصی و با عناوین دیگری شامل «کالاهای آمریکایی و اسرائیلی را تحریم کنید» و «بوی تعفن ذلت حاکمان عربی در مقابل اشغالگران حس می‌شود» خشم و انزجار خود را اعلام کردند.

تظاهرکنندگان عراقی خواهان توقف جنایت ددمنشانه این رژیم در غزه شدند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید