نوار خوش‌شانسی‌های رونالدو ادامه دارد

کدخبر: ۶۳۷۵۵۴
اقتصادنیوز: بهترین گلزن الهلال و رقیب اصلی رونالدو برای آقای گلی لیگ عربستان خانه نشین شد.
نوار خوش‌شانسی‌های رونالدو ادامه دارد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آلکساندر میتروویچ با ارزش ۵۰ میلیون یورو بعد از نیمار «دومین فوتبالیست گران قیمت الهلال» است که دچار مصدومیت شد و رقابت را در ادامه فصل برای رونالدو و النصر راحت کرد.

ستاره صربستانی با به ثمر رساندن ۲۲ گل برای الهلال بهترین گلزن این تیم به شمار می‌آید. او همچنین مهمترین رقیب رونالدو برای کسب آقای گلی لیگ عربستان بود که با این مصدومیت ابرستاره پرتغالی با ۲۶ گل کارش برای کسب این جایزه راحت‌تر شد.

تیم فوتبال الهلال شب گذشته در رقابت‌های لیگ عربستان به مصاف الشباب رفت و با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسید تا رکورد تاریخی اش در برد‌های متوالی را به عدد ۳۰ برساند و از این حیث همچنان بهترین باشگاه تاریخ فوتبال باشد ولی میتروویچ در این بازی بدون برخورد با بازیکن رقیب مصدوم شد.

برنامه «دورینا غیر» عربستان گزارش می‌دهد که میتروویچ برای مدت «یک ماه و نیم از میادین دور خواهد بود» و این بدان معناست که الهلال بهترین گلزنش را برای ۱۱ بازی در ترکیبش نخواهد داشت.

الهلال عربستان با ارزش ۲۳۴ میلیون یورو «گران‌ترین باشگاه تاریخ فوتبال آسیا» است که ستاره صربش را با ارزش ۵۰ میلیون یورو (بیش از ۳۳۰۰ میلیارد تومان) به خدمت گرفته بود و مصدومیتش شوک بزرگی به تیم صدرنشین با ۷۱ امتیاز وارد کرد و النصر با رونالدو با ۵۹ امتیاز به دنبال جایگاه آبی‌های ریاض در صدر است.

رونالدو صدرنشین گلزنان خارجی در لیگ عربستان

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید