جنبش نُجَباء عراق حمله به کنسولگری ایران در سوریه را محکوم کرد

کدخبر: ۶۳۷۹۷۱
اقتصادنیوز: جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء عراق اقدام اسرائیل در هدف قرار دادن کنسولگری ایران در سوریه را شدیدا محکوم کرد.
جنبش نُجَباء عراق حمله به کنسولگری ایران در سوریه را محکوم کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، دفتر جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء عراق در تهران در متن بیانیه‌ای که در اختیار خبرگزاری جمهوری اسلامی قرار داد، آورده است: جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء اقدام وحشیانه و تروریستی رژیم غاصب صهیونیستی با هدف قرار دادن کنسولگری ایران در سوریه را به‌وسیله شدیدترین الفاظ محکوم می‌کند.

خبر مرتبط
فوری/ پرونده حمله به کنسولگری ایران روی میز شورای امنیت/ آغاز نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل

اقتصادنیوز: نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل درباره حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه با حضور هیات ایران آغاز شد.

مقاومت اسلامی این اقدام ناجوانمردانه را که منجر به شهادت جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران و در رأس آنها سردار «محمدرضا زاهدی» و سردار «محمدهادی حاج‌رحیمی» و همرزمانشان شد، چالشی آشکار برای موازین دیپلماتیک و توافقات بین‌المللی و به‌مثابه اعلان جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران می‌داند.

جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء همچنین موضع خود را در حمایت از حق دفاع جمهوری اسلامی از خود و در عین حال حق پاسخگویی به این تجاوزات در مکان و زمانی که انتخاب خواهد کرد، تجدید می‌کند.

اعلام می‌کنیم که آماده هرگونه اقدامی در قبال تجاوزکاری نیروهای اشغالگر صهیونیستی هستیم؛ تجاوزهایی که با نادیده گرفتن تمامی موازین و کنوانسیون‌های بین‌المللی صورت می‌گیرد؛ به‌ویژه جنایات هولناکی که هر روز در غزه پیش چشم جهانیان رخ می‌دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید