جنایت هولناک در یکی از محله‌های تهران / قتل شرور معروف با شلیک گلوله

کدخبر: ۶۳۸۵۱۰
اقتصادنیوز: پلیس به دنبال قاتلی است که یک شرور معروف را با شلیک گلوله به قتل رساند.
جنایت هولناک در یکی از محله‌های تهران / قتل شرور معروف با شلیک گلوله

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، شرور معروف محله دولت آباد با شلیک گلوله از سوی فردی ناشناس کشته شد.

شب گذشته پانزدهم فروردین‌ماه، صدای شلیک گلوله‌ای سکوت شبانگاهی محله دولت آباد شهرری را در هم شکست و خیلی زود قتل مرد جوانی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به‌همراه قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای امورجنایی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که هدف شلیک گلوله از ناحیه سر قرار گرفته بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که مقتول از اراذل و اوباش‌های سطح یک شهرری بوده است.

خبر مرتبط
انفجار مهیب یک منزل مسکونی در بروجرد + عکس

اقتصادنیوز: رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی لرستان از انفجار یک واحد منزل مسکونی در بروجرد خبر داد.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول که نیمه‌شب قصد داشته به خانه خود برود ناگهان از سوی فرد ناشناسی با انگیزه نامعلوم هدف شلیک گلوله قرار گرفته و عامل این جنایت هولناک پس ارتکاب جرم پا به فرار گذاشته است.

ماموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی در نخستین‌گام به دستور بازپرس جنایی اقدام به انگشت‌نگاری از روی جسد و صحنه‌جرم کردند تا ردپایی از عامل جنایت به دست بیاورند و کارآگاهان اداره دهم نیز ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی گسترده و بازبینی دوربین‌های مداربسته هویت متهم را شناسایی کنند.

با دستور قاضی رضازاده، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی