فرمانده پلیس‌راه کاشمر:

واژگونی مرگبار تریلی با بار سنگین بر روی پراید + عکس

کدخبر: ۶۳۸۵۲۹
اقتصادنیوز: خودروی تریلی با بار سنگ آهن از سمت کوهسرخ به کاشمر در حرکت بوده پس از برخورد با کوه و چند خودروی سواری بر روی خودرو پراید که در حاشیه جاده پارک بوده و یک سرنشین داشته واژگون می‌شود.
واژگونی مرگبار تریلی با بار سنگین بر روی پراید + عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فرمانده پلیس‌راه کاشمر گفت: خودروی تریلی پس از ترمزبریدن با کوه و چند خودروی پارک شده در حاشیه جاده برخورد می‌کند.

سرگرد محمد میرزا بیگی در خصوص جزییات این حادثه اظهار کرد: در این حادثه که ساعت حدود ۱۵ امروز جمعه رخ داد، خودروی تریلی با بار سنگ آهن از سمت کوهسرخ به کاشمر در حرکت بوده که پس از بریدن ترمز با چند خودرو پارک شده در حاشیه جاده برخورد می‌کند.

 وی افزود: این خودروی سنگین پس از برخورد با کوه و چند خودروی سواری بر روی خودرو پراید که در حاشیه جاده پارک بوده و یک سرنشین داشته واژگون می‌شود.

ترمز بریدن تریلی یک کشته و ۵ مصدوم برجای گذاشت

 فرمانده پلیس‌راه کاشمر با بیان اینکه در این سانحه به ۱۰ خودروی سواری متوقف در حاشیه جاده آسیب جدی وارد شده است، اظهار کرد: متأسفانه سرنشین داخل پراید که جراحت بسیاری دیده بود پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

میرزابیگی افزود: این حادثه که در کیلومتر ۲۰ محور کاشمر اتفاق افتاد ۵ مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت.

وی در ادامه با بیان این‌که شهروندان از پارک خودروها در شانه خاکی جاده پرهیز کنند؛ توصیه کرد: جهت اتراق در مسیر این جاده کوهستانی شهروندان سعی کنند در مسیر تردد خودروها و نزدیک جاده نباشند.

میرزابیگی اظهار کرد: رفت و آمد خودروهای سنگین در این مسیر تا ۱۵ فروردین‌ماه ممنوع بوده و بارگیری معادن کوهسرخ در این ایام انجام نمی‌شده اما پس از پایان تعطیلات بارگیری انجام می‌شود.

ترمز بریدن تریلی یک کشته و ۵ مصدوم برجای گذاشت

وی تصریح کرد: با پیگیری‌ها و هماهنگی‌های انجام شده با اخذ دستور مقام قضایی به زودی تردد خودروهای سنگین در روزهای تعطیل در مسیر جاده کوهسرخ به کاشمر ممنوع می‌شود.

حال مصدومان مطلوب است

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شهرستان کاشمر در این خصوص در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه در ساعت ۱۵ و یک دقیقه با اورژانس تماس گرفته شد و در ساعت ۱۵ و ۲۰ دقیقه نیروهای اورژانس در صحنه حادثه حاضر شدند، گفت: برای امدادرسانی به مصدومان حادثه ۴ آمبولانس به محل اعزام شدند.

ترمز بریدن تریلی یک کشته و ۵ مصدوم برجای گذاشت

امیر افشار با اشاره به اینکه اولین آمبولانس پس از رهاسازی مصدومان توسط نیروهای آتش‌نشانی و با توجه به ترافیک مسیر ساعت ۱۶ به بیمارستان می‌رسد، بیان کرد: قبل از رسیدن مصدومان جراح عمومی، ارتوپد، پزشک عمومی آنکال، جراح مغز و اعصاب، رادیولوژیست فراخوان و به حالت آماده‌باش درآمده بودند.

وی با بیان اینکه حادثه یک فوتی و ۵ مصدوم داشته است، حال مصدومان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: برخی مصدومان دچار شکستگی هستند.

ترمز بریدن تریلی یک کشته و ۵ مصدوم برجای گذاشت

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شهرستان کاشمر عنوان کرد: علیرغم تلاش‌های کادر پزشکی متأسفانه یک نفر از مصدومان که زیر تریلی محبوس شده بود فوت کرد.

براساس گزارش خبرنگار ایسنا تا لحظه تهیه گزارش نیروهای آتش نشانی همچنان در محل بوده و در حال پاکسازی محور هستند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید