این استان‌ها فردا منتظر تندباد باشند! + اسامی

کدخبر: ۶۳۸۵۵۵
اقتصادنیوز: فردا 18 فروردین 1403 سرعت وزش باد افزایش یافته و در برخی ساعات در عصر و غروب شدید پیش بینی شده است.
این استان‌ها فردا منتظر تندباد باشند! + اسامی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، فردا شنبه سرعت وزش باد افزایش یافته و در برخی ساعات در عصر و غروب شدید پیش بینی شده است.

بیشتر آن روی جنوب آذربایجان‌غربی، غرب و شمال کرمانشاه، کردستان و تا حدی شمال ایلام متمرکز خواهد بود.

باد شدید

احتمال وقوع وزش باد شدید در تهران

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع وزش باد شدید از عصر امروز تا ۲۰ فروردین ماه در خصوص احتیاط در فعالیت‌های عمرانی پایتخت هشدار داد.

حامد یزدی مهر، بعد از ظهر جمعه با اشاره به حملات تروریستی رژیم صهیونیستی و تسلیت شهادت مظلومانه سرداران غیور و مستشاران حاضر در کنسولگری ایران در دمشق، این جنایت را محکوم دانست و اظهار کرد: حضور و میدان داری مردم غیور استان تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

یزدی مهر در ادامه با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید از بعد از ظهر امروز جمعه ۱۷ فروردین ماه تا اواخر وقت دوشنبه ۲۰ فروردین ماه گفت: منطقه اثر این مخاطره، کل استان تهران به ویژه مناطق غربی و جنوبی پیش بینی شده است، لذا احتیاط در انجام امور عمرانی یکی از موارد مورد تاکید مدیریت بحران است.

خبر مرتبط
برگزاری کنسرت بزرگ عیدانه تهران + جزئیات

اقتصادنیوز: کنسرت بزرگ عیدانه تهران با حضور برخی خوانندگان موسیقی پاپ کشورمان در روزهای 16 الی 22 فروردین در قالب اجراهای رایگان پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بر ضرورت اطمینان از سازه‌های موقت و سست مانند داربست‌ها و تابلوهای تبلیغاتی تاکید کرد و افزود: به همه شهروندان به خصوص ساکنین این مناطق توصیه می‌شود از توقف کنار سازه‌های ناتمام و برپایی چادرهای مسافرتی اجتناب کنند.

وی توصیه کرد: کشاورزان عزیز تمهیدات لازم را نسبت به پوشش گلخانه‌ها و استحکام نهال‌های تازه کشت شده با نصب قیم بیاندیشند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در خصوص احتمال خیزش گرد و خاک در مناطق مستعد، احتیاط در چرای دام و تردد عشایر در مناطق کوهستانی نیز هشدار داد و عنوان کرد: به افرادی که خواهان پرواز با گلایدر و هواپیماهای سبک هستند نیز توصیه می‌شود در این ایام که هشدار باد شدید صادر شده است توجه جدی داشته و از این اقدام صرف نظر کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید