خاطره غم انگیز سعید آقاخانی از ساخت سریال نون خ 5 در چابهار+ عکس

کدخبر: ۶۳۸۸۳۸
اقتصادنیوز : سعید آقاخانی کارگردان و بازیگر سریال نون خ استوری غم انگیزی از سریال نون خ منتشر کرد که باعث ناراحتی طرفدارانش شد.
خاطره غم انگیز سعید آقاخانی از ساخت سریال نون خ 5 در چابهار+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،فصل پنجم سریال نون خ از شبکه اول سیما بر روی آنتن رفته و تنها با پخش نخستین قسمت ها توانسته است همچون فصل‌های گذشته اقبال مخاطب را به همراه داشته باشد. سعید آقاخانی کارگردان سریال نون خ و ایفاگر نقش نورالدین خانزاده در تازه ترین استوری خود دست به افشاگری زد و از اتفاق خطرناک هنگام فیلمبرداری نون خ 5 گفت.

سعید آقاخانی بازیگر و کارگردان در پی شهادت مرزداران کشورمان به تحسین این غیور مردان پرداخت و در مورد اتفاقات تلخ زمان فیلمبرداری نون خ 5 اینگونه نوشت:

درست دو ماه پیش در کنار همین عزیزان مرزبانی و دریابانی در چاه بهار مشغول کار بودیم، اغلب بومی و بلوچ، مردانی مهربان و از جان گذشته،یک روز داخل قرارگاه دریابانی ورود ما را ممنوع کردند، گفتیم هنوز کارمان تمام نشده گفتند ما آماده باشیم و ما را به زور بیرون کردند و خودشان ماندند، نزدیک قرارگاه کارمان را شروع کردیم که آسمان از شلیک گلوله و توپ سیاه شد دستپاچه همه چیز را جمع کردیم و از آنجا رفتیم و آنها آنجا ماندند.

روحشان شاد

سعید-آقاخانی.jpg استوری

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی