آخرین وضعیت کیفیت هوای تهران

کدخبر: ۶۳۸۸۸۷
اقتصادنیوز: شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون (۱۹ فروردین ماه) را در شرایط قابل قبول اعلام کرد.
آخرین وضعیت کیفیت هوای تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۶۷ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۰ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.

گفتنی است که شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم‌بندی می‌شود. بر اساس این تقسیم‌بندی از عدد صفر تا ۵۰ هوا «پاک»، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا «قابل قبول یا متوسط»، از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا «ناسالم برای گروه‌های حساس»، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا «ناسالم»، از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا «بسیار ناسالم» و از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا «خطرناک» است.

خبر مرتبط
مسجدی که زمان قاجار در پایتخت ساخته شد + عکس

اقتصادنیوز: مسجد سپهسالار مجاور ساختمان قدیمی مجلس شورای ملی، در خیابان بهارستان قرار دارد که پس از انقلاب جمهوری اسلامی با نام مسجد شهید مطهری نیز شناخته می‌شود.

خبر مرتبط
آدم ربایی میلیون دلاری در پایتخت

اقتصادنیوز: رئیس پلیس آگاهی پایتخت از آدم‌ربایی ۱۰میلیون‌دلاری تاجر پولدار در غرب تهران خبر داد و گفت: فرد ربوده‌شده با تلاش‌های شبانه‌روزی کارآگاهان آزاد شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی