پرسپولیس از داور بازی با گل گهر شکایت می‌کند

کدخبر: ۶۳۹۰۷۴
اقتصادنیوز: باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه ای ضمن اعتراض به داوری بازی با گل گهر، نسبت به داوری بازی های آینده این تیم در لیگ برتر، ابراز نگرانی کرد.
پرسپولیس از داور بازی با گل گهر شکایت می‌کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، دیدار پرسپولیس و گل‌گهر در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر، با حاشیه های داوری زیادی همراه بود. باشگاه پرسپولیس پس از بازی اعتقاد داشت داور بازی یک پنالتی روی امید عالیشاه نگرفته و همچنین سرمربی پرسپولیس را نیز به اشتباه اخراج کرده است. در همین راستا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که از داور این بازی یعنی موعود بنیادی فر، شکایت خواهد کرد. متن بیانیه پرسپولیس به شرح زیر است:

خبر مرتبط
پرسپولیس در راه رسیدن به استقلال/ ناراحتی اوسمار از اخراجش

اقتصادنیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من فقط یکی دو قدم وارد زمین شدم و واقعاً نمی‌دانم داور چرا به این شکل با من برخورد کرد.

«سرخپوشان ایران این هفته هم با اشتباهات تاثیرگذار داوری روبه رو شدند. این اشتباهات می‌توانست نتیجه بازی را تغییر دهد اما تلاش بازیکنان و درایت فنی مربیان مانع از این امر شد ولی این دلیل نمی‌شود که نگرانی خود را در ارتباط با این روند ادامه دار اعلام نکنیم و به اشتباهات موعود بنیادی‌فر اعتراض نداشته باشیم. این موارد و‌ شکایت از داور بازی امروز در نامه‌ای رسمی به فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال اعلام خواهد شد. پرسپولیس این هفته‌ها در تلاش است اثر همین اشتباهات بر جدول رقابت‌ها را جبران کند ولی با ادامه این وضعیت نگرانی ما بیش از پیش شده است. در این بازی هم به گواه کارشناسان داوری، یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس نادیده گرفته شد. همچنین اخراج سرمربی تیم منصفانه نبود و در صحنه دیگری باید بازیکن تیم مقابل با کارت قرمز روبه رو می‌شد. با توجه به رقابت سنگین در لیگ، هر یک از این اشتباهات به تنهایی قدرت تغییر نتیجه مسابقه را دارند. در پایان نیم فصل نخست رقابت‌ها با جمع بندی اثر اشتباهات داوری روی نتایج از سوی کارشناسان بی‌طرف به اثبات رسید بر خلاف القائات عوامل بعضی تیم‌ها، پرسپولیس، بیش از همه دچار ضرر و خسران شد.»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی