غزل بدیعی در مراسم خاکسپاری همسرش رضا داوودنژاد+ عکس

کدخبر: ۶۳۹۰۸۰
اقتصادنیوز : غزل بدیعی همسر رضا داوود نژاد در مراسم خاکسپاری همسر مرحومش با حالی غم انگیز حضور یافت حالی که شاید بعد از مرگ خواهرش عسل بدیعی کمتر از وی دیده باشید.
غزل بدیعی در مراسم خاکسپاری همسرش رضا داوودنژاد+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،مراسم خاکسپاری مرحوم رضا داوودنژاد با حضور خانواده و دوستان هنرمند ایشان برگزار شد. فوت این بازیگر محبوب غمی بر اعضای خانواده اش وارد کرد که در تصاویر منتشر شده میتوان بخوبی آن را حس کرد. در میان تصاویر منتشر شده از تمام چهره هایی که در این مراسم غم انگیز حضور داشتند، شاید خیلی ها منتظر دیدن عکس همسر رضا داودنژاد بودند. غزل بدیعی که تمام این سالها مثل یک فرشته و پرستار مهربان حتی در عکسهای دونفره شان هم همراه همسرش بود، حالا در یک قاب تک نفره بدون رضای عزیزش مقابل دوربین عکاسان قرار گرفت.

rFCa5uAernkr

عکس منتشر شده از غزل بدیعی در مراسم خاکسپاری همسرش، با حال و هوای ناراحت کننده ای که حتی میتوان با نگاه به تصویر آن را درک کرد، یکی از معنادارترین صحنه های ثبت شده در مراسم دیروز بود.

 

غزل بدیعی خواهر مرحومه عسل بدیعی ، در سال 1389 با رضا داوودنژاد ازدواج کرد. ماجرای آشنایی و ازدواج این دو، به دوستی خواهرانشان باز میگردد و آنها برای اولین بار همدیگر را در میهمانی دیدند که خواهران بازیگر آنها تدارک دیده بودند. غزل بدیعی و مرحوم رضا داوودنژاد فرزندی نداشتند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید