افشای علت مرگ ناصر عبداللهی پس از 18 سال

کدخبر: ۶۳۹۰۹۰
اقتصادنیوز : ناصر عبداللهی خواننده پاپ معروف که به شکل غیر منتظره ای فوت شده بود، بعد از 18 سال محمدعلی بهمنی روایتی تازه و متفاوت را از علت مرگ این خواننده مطرح کرده است.
افشای علت مرگ ناصر عبداللهی پس از 18 سال

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک،ناصر عبداللهی خواننده جنوبی پرطرفدار موسیقی پاپ،29 آذر 1385 در سن 36 سالگی به دلایل نامعلومی درگذشت، پس از فوت این خواننده محبوب در مورد علت مرگش اخبار ضد و نقیضی منتشر شد اما جرقه جنجالها از مراسم بزرگداشت ناصر عبداللهی با اجرای احسان علیخانی و صحبت هایش درباره این خواننده زده شد، حالا پس از گذشت 18 سال از فوت تراژیک ناصر عبداللهی، محمدعلی بهمنی روایتی عجیب و تکان دهنده از مرگ این خواننده جنوبی را مطرح کرده است .

اکنون پس از گذشت 18 سال از مرگ ناصر عبداللهی، محمدعلی بهمنی شاعر و غزل‌سرا در مصاحبه جدیدش درباره علت مرگ خواننده جنوبی گفت و عنوان داشت که او با دوستانش به یک جایی که آب شیرین خوبی دارد، رفته بود و وقتی ناصر برنگشت، دوستان دیگری به دنبالش رفتند؛ دیدند که هم به سرش زده‌اند، هم به بدنش، او را به بیمارستان بردند، اما دیگر نمی‌توانست نفس بکشد.

در مورد علت فوت خواننده محبوب زنده یاد ناصر عبداللهی تا کنون اخبار گوناگونی منتشر شده صحت هیچ کدام مشخص نیست، به هر حال علت فوت ناصر عبدالهی با بایکوت رو به رو شد و خانواده ناصر، اعضای ارکستر و حتی دوستان و آشنایان وی از صحبت درباره روز واقعه هراس شدید دارند. احسان علیخانی دو سال بعد در سالروز فوت این خواننده در برج میلاد با گفتن برخی جملات حاشیه‌های فراوانی را در رسانه‌ها باعث شد تا گمانه‌زنی‌ها بیشتر و بیشتر شوند:

"نزدیک یک سال است که فهمیده‌ایم او {ناصر} به قتل رسیده است درصورتی‌که این موضوع مطرح نشده بود. همیشه دوست داشتیم این موضوع را بگوییم. صحبت‌ کردن از علی (ع) ساده است، اما ناصر عبدالهی درجایی از امیرالمؤمنین صحبت کرد که سخت بود."

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی