رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش:

امیدواریم به زودی طومار اسرائیل درهم پیچیده شود

کدخبر: ۶۳۹۷۳۷
اقتصادنیوز: امیر سرتیپ پوردستان گفت: امیدواریم با همین وحدت و همدلی که در ملت‌های مسلمان و به ویژه در محور مقاومت بوجود آمده، شاهد باشیم که به همین زودی طومار رژیم صهیونیستی درهم پیچیده شود.
امیدواریم به زودی طومار اسرائیل درهم پیچیده شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش در حاشیه بیست و پنحمین سالگرد شهادت امیرسپهبد علی صیاد شیرازی که در امامزاده ابوالحسن (ع) شهرری برگزار شد، اظهار کرد: امروز در بیست و پنجمین سالگرد شهادت سپهبد شهید علی صیاد شیرازی هستیم یکی از افسران مخلص، ولایتمدار و منضبط ارتش جمهوری اسلام ایران که حقیقتا بازویی توانا برای ولایت بود.

وی افزود: ویژگی‌های زیاد و منحصر به فردی می‌توان از شهید صیاد شیرازی نام برد، با فرماندهی و تدابیری که شهید صیاد شیرازی داشتند ما شاهد موفقیت در عملیات‌های طریق القدس، فتح المبین و بیت المقدس بودیم.

امیرسرتیپ پوردستان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از کارهایی که شهید صیاد انجام داد و سبب شد که امروز مقام معظم رهبری بفرمایند که ارتش ما امروز یک ارتش متدین و مکتبی است نهال تدینی است که شهید صیاد شیرازی در ارتش کاشتند و امروز این نهال به درخت تنومندی تبدیل شده که ملت عزیز ما از طراوت، سرسبزی و شادابی آن که یکی از میوه‎هایش امنیتی است که در کشور داریم استفاده می‌کنند.

وی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سایه رشادت‌ها، فداکاری‌ها و به برکت دعای شهیدان از قوت قدرت و استحکام بسیار بالایی برخوردار است و همین فرهنگ نیروهای مسلح امروز در محور مقاومت شاهد هستیم و می‌بینیم چه ضربات جبران ناپذیری به رژیم صهیونیستی و اجانب وارد می‌کنند.

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش اظهار کرد: امیدواریم با همین وحدت و همدلی که در ملت‌های مسلمان و به ویژه در محور مقاومت بوجود آمده، شاهد باشیم که به همین زودی طومار رژیم صهیونیستی درهم پیچیده شود و موفقیت‌های گسترده محور مقاومت و سرنگونی رژیم صهیونیستی را دنیا مشاهده کند؛ همان چیزی که به نظرم تمامی آزادگان دنیا دنبال آن هستند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی