فوری/ حمله سایبری به وزارت جنگ اسرائیل

کدخبر: ۶۳۹۷۴۷
اقتصادنیوز: یک گروه هکری ناشناس در حمله به وزارت جنگ رژیم صهیونیستی، اطلاعات حساسی را به دست آورده و تاکید کرده‌است که در صورت آزادی اسرای فلسطینی حاضر به فروش این اطلاعات‌اند.
فوری/ حمله سایبری به وزارت جنگ اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، یک گروه هکری مدعی شد که به رایانه‌های وزارت جنگ رژیم صهیونیستی نفوذ کرده و اطلاعات حساسی به دست آورده است.

آناتولی گزارش داد، منابع امنیتی دیروز (سه‌شنبه) به نقل از روزنامه صهیونیستی «اسرائیل هیوم» تایید کردند که به رایانه‌های این وزارتخانه نفوذ شده است.

به نوشته این روزنامه عبری، گروه هکری که این ادعاها را در تلگرام مطرح کرد، مدعی شده که با موفقیت به داده‌های سیستم‌های رایانه‌ای وزارت جنگ اسرائیل دسترسی پیدا کرده است.

این گروه هکری، اسنادی را که گفته می‌شود متعلق به وزارت جنگ اسرائیل است، به قیمت بیش از ۳ میلیون دلار برای فروش عرضه کرده است.

علاوه بر این، روزنامه صهیونیستی گزارش داد که هکرها داده‌های گسترده‌ای به دست آورده ولی تنها در صورتی به فروش آن فکر می‌کنند که اسرائیل با آزادی ۵۰۰ اسیر فلسطینی موافقت کند.

منابع امنیتی رژیم صهیونیستی در گفت وگو با روزنامه اسرائیل هیوم تایید کردند که نقض امنیتی سیستم‌های وزارت جنگ موجب نفوذ هکرها شده ولی مشخص نکردند که چه نوع اطلاعاتی به سرقت رفته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی