تصویب حفظ حریم شخصی معلمان و دانش‌آموزان در فضای مجازی

خبر مهم برای معلمان سراسر کشور

کدخبر: ۶۳۹۷۸۳
اقتصادنیوز: کلیات ماده واحده‌های «حفظ حریم شخصی و اجتماعی معلمان و دانش‌آموزان در فضای مجازی» در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شد.
خبر مهم برای معلمان سراسر کشور

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، یک هزار و شی و ششمین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش با حضور وزیر آموزش و پرورش، دبیرکل شورای عالی و سایر اعضای آن در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، اعضای شورای عالی آموزش و پرورش، دیدگاه‌ها و نظرات خود را درباره مسائل و موضوعات مختلف آموزش و پرورش از جمله توانمندسازی معلمان، تأکید بر اجرای مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش، افزایش ساعت درس تربیت‌بدنی، توجه به آموزش معکوس در مدارس، حفظ حریم خصوصی معلمان و دانش‌آموزان در فضای مجازی، منابع انسانی آموزش و پرورش، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، روحی و روانی دانش‌آموزان، تقویم آموزشی مدارس، تقویت سازمان تعلیم و تربیت کودک، جذب نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان، تأکید بر اهمیت و جایگاه آموزش و پرورش در جامعه و جلوگیری از تخریب آن و... بیان کردند.

در این جلسه وزیر آموزش و پرورش، گزارشی از فعالیت ها و عملکرد وزارت آموزش و پرورش ارائه کرد.

در ادامه این جلسه ماده واحده‌ «حفظ حریم شخصی و اجتماعی معلمان و دانش‌آموزان در فضای مجازی» و «ساماندهی و تجمیع بخشنامه‌های ارسالی به مدارس» مطرح شد که اعضای شورای عالی آموزش و پرورش، دیدگاه‌ها و نظرات خود را درباره این موضوعات بیان کرده و کلیات آنها به تصویب رسید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی