حمله اشغالگران به مناطقی از باختری/دستگیری دوباره اسرای آزاد شده+فیلم

کدخبر: ۶۳۹۸۵۳
اقتصادنیوز: نظامیان رژیم صهیونیستی صبح امروز (پنجشنبه) به مناطق مختلف کرانه باختری و نیز شمال قدس اشغالی حمله کرده و شماری از فلسطینیان را بازداشت کردند.
حمله اشغالگران به مناطقی از باختری/دستگیری دوباره اسرای آزاد شده+فیلم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف کرانه باختری ادامه دارد و نظامیان اشغالگر صبح امروز به شهرک «العرقه» در جنین یورش بردند.

همزمان اشغالگران «ولید غوادر» که ۱۲ سال در زندانهای رژیم صهیونیستی بود و آزاد شده بود را مجددا در شهرک «بیرباشا» در جنین بازداشت کردند.

از سوی دیگر نظامیان صهیونیست «کریم شاهین» از اسیران فلسطینی که اخیرا آزاد شده بود را بار دیگر در شهر الخلیل در کرانه باختری بازداشت کردند. اشغالگران همچنین شیخ «مهدی الملاح» را از محله الاقصی شهر طولکرم بازداشت و با خود بردند.

خبر مرتبط
اسرائیل مرحله به مرحله در جریان مذاکرات ایران قرار می گیرد

یک مقام ارشد اسراییلی گفت که تل آویو از مذاکرات دوجانبه ایران و آمریکا در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری در ژنو اطلاع یافته بود.

همچنین نظامیان صهیونیست با یورش به الخلیل، «فراس» برادر شهید «فادی دویک» را بازداشت کردند. نظامیان اشغالگر یک فلسطینی را نیز در شهر «طولکرم» در کرانه باختری در جریان یورش به منزلش بازداشت کرده با خود بردند.

اشغالگران یک خودرو را در «اللبن» در جنوب نابلس و نیز «المغیر» در شرق رام الله به آتش کشیدند.

نظامیان صهیونیست همچنین صبح امروز به اردوگاه «قلندیا» در شمال قدس اشغالی نیز حمله ور شدند. نظامیان صهیونیست اقدام به بستن ورودی این اردوگاه کردند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید