بیانیه حماس درباره جنایت اشغالگران/اسرائیل راه به جایی نمی‌برد

کدخبر: ۶۳۹۸۶۲
اقتصادنیوز: جنبش حماس در بیانیه‌ای تأکید کرد: دشمن گمان می‌کند می‌تواند که با بمباران‌های وحشیانه غیرنظامیان فلسطینی در نوار غزه دستاوردی برای چانه زنی در جریان مذاکرات پس از شکست مفتضحانه در تحقق اهدافش است، با این تصورات باطل راه به جایی نمی‌برد.
بیانیه حماس درباره جنایت اشغالگران/اسرائیل راه به جایی نمی‌برد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حماس در بیانیه ای به جنایات اشغالگران و حمله های وحشیانه آنها واکنش نشان داد.

در بیانیه جنبش حماس آمده است: دشمن گمان می‌کند می تواند که با بمباران‌های وحشیانه غیرنظامیان فلسطینی در نوار غزه دستاوردی برای چانه زنی در جریان مذاکرات پس از شکست مفتضحانه در تحقق اهدافش است، با این تصورات باطل راه به جایی نمی برد زیرا خون‌های پاک ریخته شده، فداکاری‌ها و جانفشانی‌ها، ملت فلسطین و مقاومت را علیه دشمن غیور تر و مقاوم تر می کند و عزم مجاهدان را در این سرزمین برای بیرون راندن اشغالگران و نابودی این رژیم جزم‌تر می‌کند.

پیشتر شبکه الجزیره گزارش داد در پی حمله رژیم صهیونیستی در غزه سه تن از فرزندان اسماعیل هنیه و شماری از نوه‌های وی به شهادت رسیدند.

خبر مرتبط
حماس طرح یک‌جانبه آمریکا را رد کرد

اقتصادنیوز: طرح یک‌جانبه آمریکایی که منافع رژیم صهیونیستی را فراهم می‌کرد و امتیازی برای حماس در پی نداشت از سوی حماس رد شد.

منابع فلسطینی اسامی شهدا را «حازم، امیر و محمد» فرزندان رئیس دفتر سیاسی حماس اعلام کردند.

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به شهادت فرزندان و تعدادی از نوه‌هایش در حمله رژیم صهیونیستی گفت: خداوند را به خاطر این افتخاری که با شهادت سه فرزند و نوه‌هایم نصیب ما کرد، شکر می‌کنم.

هنیه در ادامه افزود: با این دردها و خون‌ها، ما برای ملت و مسأله فلسطین و امت خود امید، آینده و آزادی می‌آفرینیم.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی