گلایه نکونام از خودی های استقلال/ من در مورد تیمم سکوت نمی‌کنم

کدخبر: ۶۴۰۰۷۰
اقتصادنیوز: سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازیکنان، کادر فنی و هواداران آرزوی قهرمان شدن استقلال را دارند اما برخی از خودی‌ها نمی‌خواهند این اتفاق بیفتد.
گلایه نکونام از خودی های استقلال/ من در مورد تیمم سکوت نمی‌کنم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، جواد نکونام شامگاه جمعه در نشست خبری پس از دیدار با آلومینیوم اراک، افزود: برخی افراد روی چهارم و پنجم شدن استقلال در لیگ برتر برنامه‌ریزی کرده‌اند اما ما همه تلاشمان را برای قهرمانی بکار گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: در نیم فصل داد می‌زدیم که بازیکن نیاز داریم اما کسی نشنید در صورتی که یک تیم در لیگ سه میلیون دلار برای خرید بازیکن هزینه کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران بیان کرد: همه اتفاقات بد لیگ برای استقلال است و هیچ یک از مسئولان باشگاه هیچ اعتراضی نمی‌کنند که این نشان می‌دهد نمی‌خواهند استقلال نتیجه بگیرد، اما من به هیچ عنوان در مورد استقلال سکوت نمی‌کنم.

نکونام نسبت به داوری نیز اعتراض کرد و گفت: تیم‌های دیگر چندین امتیاز از داوری گرفتند اما داوران حق استقلال را به راحتی ضایع می‌کنند.

وی افزود: هفته گذشته یک گل صددرصد ما را قبول نکردند و در بازی امروز هم داور با سوت‌های عجیب و غریب به بازیکنان ما کارت می‌داد و خطاهای بازیکنان حریف روی بازیکنان ما را نادیده می‌گرفت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در مورد بازی امروز هم گفت: نیمه اول بازی خوب بود حتی می‌توانستیم با اختلاف ۲ گل به رختکن برویم اما وزش باد در نیمه دوم بازی کار را برای ما که در جهت مخالف بودیم سخت کرد.

نکونام اضافه کرد: در هر صورت بازیکنان تمام تلاش و تمرکز خود را روی بازی گذاشتند و در نهایت توانستیم پیروز میدان شویم.

استقلال تهران عصر امروز در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال کشورمان میهمان آلومینیوم اراک بود که میزبان خود را نتیجه یک بر صفر شکست داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید