برف در این نقطه کشور به نیم متر رسید

کدخبر: ۶۴۰۰۹۰
تمامی نیروهای پلیس راه خلخال به زنجان، راهدارخانه شهید غنیمت اسدی و امدادگران پایگاه شهدای الماس در حال آماده باش هستند.
 برف در این نقطه کشور به نیم متر رسید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سرپرست اداره راهداری خلخال گفت: بارش برف بهاری و کولاک که از شب گذشته در محورهای کوهستانی شهرستان خلخال آغاز شده سبب شد امروز در برخی از مناطق گردنه الماس ارتفاع برف به ۵۰ سانتی‌متر برسد.

عباس حقی، سرپرست اداره راهداری خلخال در خصوص آخرین وضعیت بارش‌ها در شهرستان خلخال اظهار کرد: بارش برف بهاری و کولاک که از شب گذشته در محورهای کوهستانی شهرستان خلخال آغاز شده سبب شد امروز در برخی از مناطق گردنه الماس بر اثر کولاک ارتفاع برف به ۵۰ سانتی‌متر برسد.

وی افزود: با تلاش راهداران برفروبی این مسیر انجام شده و در حال حاضر قابل تردد بوده و بدون هیچ مشکل ترافیک روان در آن ادامه دارد.

خبر مرتبط
هشدار به کرجی ها/ هوا سرد و بارانی می شود/ مسافران به گوش باشید

اقتصادنیوز: مدیرکل هواشناسی استان البرز از پیش بینی رگبار و رعد و برق، وزش باد لحظه‌ای شدید، رگبار محدود برف در ارتفاعات و کاهش محسوس دما در استان خبر داد.

سرپرست اداره راهداری خلخال در خصوص محور پونل به خلخال نیز گفت: در محور پونل به علت یخبندان و برف عوامل راهداری در حال بازگشایی مسیر با کمک راهداری رضوانشهر هستند که این مسیر نیز تا چند ساعت آینده با مساعد شدن وضعیت آب و هوایی قابل تردد خواهد بود.

حقی افزود: مردم اخبار درست و صحیح را از رسانه ملی و خبرگزاری‌های رسمی پیگیر باشند و فریب فضای مجازی و یک سری سو استفاده کنندگان در این خصوص را نخوردند.

وی عنوان کرد: تمامی نیروهای پلیس راه خلخال به زنجان، راهدارخانه شهید غنیمت اسدی و امدادگران پایگاه شهدای الماس در حال آماده باش هستند.

گفتنی است؛ بارش باران نیز از شب گذشته مردم خلخال و اهالی روستاها و کشاورزان را خوشحال کرده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی