علاقه شدید یک باشگاه پرتغالی برای جذب رونالدو

کدخبر: ۶۴۰۲۴۵
اقتصادنیوز: یک باشگاه پرتغالی به شدت به جذب کریستیانو رونالدو برای فصل بعد علاقه دارد.
علاقه شدید یک باشگاه پرتغالی برای جذب رونالدو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، کریستیانو رونالدو بعد از جدایی از منچستر یونایتد راهی لیگ عربستان شد و با النصر قرارداد سه ساله امضا کرد.

این فوق ستاره پرتغالی روزهای بسیار خوبی را در النصر تجربه می‌کند و حضور او باعث شده تا لیگ عربستان به کلی متحول شود و بازیکنان بزرگ زیادی راهی این لیگ‌ شوند.

خبر مرتبط
تنبیه سخت در انتظار رونالدو در عربستان+ جزئیات

اقتصادنیوز: ستاره پرتغالی النصر عربستان متهم به رفتار ناشایست در برخورد با مدافع الهلال شد و به همین خاطر محرومیت و جریمه در انتظار او است.

رونالدو یک‌ فصل دیگر با النصر قرارداد دارد و البته باشگاه عربستانی به شدت به تمدید قرارداد او علاقه دارد.

صفحه باشگاه النصر در توییتر مدعی شد که یک باشگاه پرتغالی به شدت به جذب کریستیانو رونالدو علاقه دارد و می‌خواهد این بازیکن را برای فصل بعد جذب کند بدون آن که از نام این باشگاه سخن به میان آورد.

خبر مرتبط
صحنه بی‌سابقه از رونالدو/ خون فوق ستاره به جوش آمد+ فیلم

اقتصادنیوز: کریستیانو رونالدو در دقیقه ۸۶ در یک صحنه جنجالی با بازیکن الهلال درگیر شد و با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد تا یک شب تلخ را تجربه کند.

رونالدو در پرتغال برای اسپورتینگ بازی کرده است و به احتمال خیلی زیاد این باشگاه دوست داشته باشد که بار دیگر این فوق ستاره بزرگ را در ترکیب خود داشته باشد.

البته جدایی کریستیانو رونالدو باتوجه به جایگاهی که در النصر دارد و البته درآمد بالایی که او در فوتبال عربستان دارد تا حدود زیادی بعید است و باید دید که آیا او قراردادش را تمدید می کند و یا دوباره به فوتبال اروپا برمی‌گردد؟

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی