فوری/مهلت ثبت‌نام در نوبت دوم کنکور 1403 تمدید شد

کدخبر: ۶۴۰۲۸۳
اقتصادنیوز: مهلت ثبت‌نام در نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 تا پنجشنبه 30 فروردین ماه در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور تمدید شد.
فوری/مهلت ثبت‌نام در نوبت دوم کنکور 1403 تمدید شد

به گزارش اقتصادنیوز، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پیرو اطلاعیه‌های ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ و ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ و انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت دوم) (منتشر شده در ۶ فروردین ۱۴۰۳) با توجه به درخواست مکرر داوطلبانی‌که تا تاریخ تعیین شده (۱۴۰۳/۰۱/۱۶) به دلیل تعطیلات عید نوروز موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشدند، برای آخرین بار ترتیبی اتخاذ شده است که از روز چهارشنبه به‌تاریخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ تا پنجشنبه به‌تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ نیز بتوانند نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

داوطلبان می‌توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های مذکور که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قابل دسترس است، نسبت به ثبت‌نام در همین درگاه اطلاع‌رسانی اقدام کنند.

خبر مرتبط
خبر مهم درباره کنکور در ایران/ این تقلب‌یاب‌ها به آزمون سراسری 1403 می‌آیند+ فیلم

اقتصادنیوز: رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که در کنکور سراسری 2 هفته آینده، از نسل سوم دستگاه‌های تقلب‌یاب رونمایی می‌کند.

لازم به تاکید است این آخرین فرصت برای متقاضیانی است که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند و بدیهی است بعد از تاریخ فوق هیچ درخواستی برای ثبت‌نام قابل پذیرش نخواهد بود.

برای داوطلبانی که پیش از این در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند در این مرحله امکان ویرایش اطلاعات برای آنها وجود ندارد.

نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ در روزهای پنجشنبه ۷ تیر و جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید