رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درگز:

راهداری در حالت آماده‌باش / بارش سنگین برف در گردنه تیوان

کدخبر: ۶۴۰۳۴۳
اقتصادنیوز: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان درگز از بارش برف در گردنه تیوان خبر داد.
راهداری در حالت آماده‌باش / بارش سنگین برف در گردنه تیوان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «هاشم بهمنیار» رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان درگز اظهار کرد: اگرچه اکنون در گردنه تیوان شاهد بارش برف هستیم، اما تردد جریان دارد و مشکل خاصی نیست.

وی عنوان کرد: اکنون دو اکیپ از نیروها در قالب سه نفر تحت مدیریت این شهرستان با تجهیزات کامل در راهدارخانه گردنه تیوان مستقر و در حالت آماده‌باش هستند تا در صورت بروز مشکل بلافاصله بتوانند وارد عمل شوند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان درگز گفت: در حال حاضر مشکل خاصی نیست اما در صورت کاهش دما یخ زدگی محور را خواهیم داشت.

خبر مرتبط
هشدار؛ این پیامک در مورد آذوقه جعلی است! + عکس

اقتصادنیوز: پیامکی که تحت عنوان هشدار پدافند غیرعامل منتشر شده ارتباطی با این سازمان ندارد و جعلی است.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های همکاران راهداری که در جاده‌های مواصلاتی استان برای تأمین امنیت تردد مسافران عزیز تلاش می‌کنند، اذعان کرد: بحمدالله اکنون در جاده‌های مواصلاتی این شهرستان با مشکل خاصی مواجه نیستیم و تردد جریان دارد.

بهمینار با اشاره به اینکه از رانندگان تقاضا داریم با توجه به بارش برف با رعایت سرعت مطمئنه در گردنه تیوان تردد کنند، ادامه داد: تمامی محورها در این حوزه استحفاظی باز و تردد روان و بدون مشکل انجام می‌شود.

وی بر آمادگی کامل راهداران و ماشین‌آلات راهدارخانه‌های این شهرستان تأکید کرد و گفت: با توجه به بارش باران و برف رانندگان پیش از حرکت به سمت مقصد، حتماً وضعیت جوی و همچنین شرایط جاده‌ها را از طریق اطلاعات راهداری، هواشناسی و پلیس‌راه استان خراسان رضوی جویا شوند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان درگز همچنین از کلیه رانندگان درخواست کرد: قبل از حرکت از طریق شماره ارتباطی ۱۴۱ از آخرین وضعیت مسیر تردد خود اطلاع یابند، همچنین در صورت بروز مشکل در محورهای مواصلاتی شهرستان درگز با تلفن ۴۶۲۲۳۷۰۰ -۰۵۱ تماس بگیرند.

بهمنیار خاطرنشان کرد: نیروهای راهداری درگز در کلیه محورهای این شهرستان به صورت فعال و برای تأمین امنیت تردد مسافران حضور دارند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی