الجزایر پروازهای خود به کدام کشورها را متوقف کرد؟

کدخبر: ۶۴۰۴۵۰
اقتصادنیوز: شرکت هواپیمایی الجزایر پروازهای خود به چهار کشور مصر، اردن، لبنان و سوریه را به صورت موقت تعلیق کرد.
الجزایر پروازهای خود به کدام کشورها را متوقف کرد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  شرکت هواپیمایی این کشور در بیانیه ای اعلام کرد که در پی تحولات اخیر در منطقه خاورمیانه، پروازهای خود به مصر، اردن، لبنان و سوریه را بصورت موقت تعلیق کرده است.

در این بیانیه آمده است که تعلیق پروازها تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت.

شرکت هواپیمایی الجزایر افزود که این تصمیم در نتیجه بسته شدن حریم هوایی کشورهای یادشده به دلیل پاسخ ایران به حملات رژیم صهیونیستی به کنسولگری تهران در دمشق اتخاذ شده است.

شرکت یادشده از همه مشتریانی که برای سفر به این کشورها، بلیط شرکت هواپیمایی الجزایر را تهیه کرده اند، خواست که با آژانس‌ها یا مراکز این شرکت تماس بگیرند تا اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنند.

خبر مرتبط
الجزایر: محکومیت، کشتار جمعی در غزه را متوقف نمی‌کند/ باید فشارها به اسرائیل افزایش یابد

اقتصادنیوز: وزیر خارجه الجزایر در نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی گفت: محکومیت کشتار جمعی فلسطینیان در نوار غزه به تنهایی مانع از جنایت‌های رژیم صهیونیستی نمی‌شود.

به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

خبر مرتبط
چه سندهای همکاری مشترکی بین ایران و الجزایر و امضا شد؟

اقتصادنیوز: مقامات ایران و الجزایر در حضور روسای جمهور ۲ کشور، ۶ سند همکاری مشترک در حوزه‌های مختلف امضاء کردند.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق صورت گرفت.

 
 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی