آسیب جدی این فرودگاه نظامی اسرائیل در عملیات موشکی ایران

کدخبر: ۶۴۰۶۰۲
اقتصادنیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از آسیب جدی فرودگاه نظامی اسرائیل در عملیات شب گذشته ایران خبر داد.
آسیب جدی این فرودگاه نظامی اسرائیل در عملیات موشکی ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در حملات شب گذشته ایران فرودگاه نظامی رژیم صهیونیستی آسیب جدی دید به گونه‌ای که تا مدت‌ها قابل استفاده نخواهد بود؛  این فرودگاه آشیانه هواپیمای اف ۳۵ رژیم صهیونیستی است که کنسولگری ایران را مورد هدف قرار داد.

خبر مرتبط
بایدن با نتانیاهو اتمام حجت کرد/آمریکا در هیچ تهاجمی علیه ایران شرکت نمی‌کند

مقام‌های ارشد کاخ سفید خبر دادند که بایدن در تماس با نتانیاهو گفته است که آمریکا در هیچ عملیات تهاجمی علیه ایران شرکت نخواهد کرد.

جلیل رحیمی جهان‌آبادی همچنین افزود: آنچه در حملات موشکی ایران به اراضی اشغالی اتفاق افتاد نه حمله و انتقام بلکه دفاع از حقوق مشروع ایران بود و اقدامی کاملاً قانونی به شمار می‌رود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: طبق ماده ۵۱ منشور ملل متحد حملات موشکی ایران به رژیم صهیونیستی حق مسلم ایران بود و ایران در دفاع از خود به دنبال حمله موشکی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق این حملات را در دستور کار قرار داد.

جهان آبادی افزود: اگرچه هواپیماهای آمریکایی، انگلیسی و فرانسوی شب گذشته در رهگیری بعضی از موشک‌های ایرانی به اسرائیل کمک کردند اما رژیم صهیونیستی باید بداند که اگر به اقدام ایران پاسخ دهد پاسخی کوبنده‌تر دریافت خواهد کرد که هم دامنه آن وسیع‌تر و هم شدت آن بیشتر خواهد بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید