آتش‌سوزی انبارِ ضایعات در شهرک صنعتی محمودآباد

کدخبر: ۶۴۰۹۰۲
اقتصادنیوز: بنابر اعلام سخنگوی سازمان آتش‌نشانی اصفهان، حریق انبار ضایعات در شهرک صنعتی محمودآباد اطفا شد و خسارت جانی در پی نداشت.
آتش‌سوزی انبارِ ضایعات در شهرک صنعتی محمودآباد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی  شهرداری اصفهان گفت: حریق انبار ضایعات انباشته در شهرک صنعتی محمودآباد اطفا شد و خسارت جانی در پی نداشت.

محمد شریعتی افزود: ساعت ۱۵:۴۵ امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ضایعات دپو شده در محوطه باز به وسعت حدود هزار متر طعمه حریق شد.

خبر مرتبط
برخی مدارس این استان غیرحضوری شدند

اقتصادنیوز: در پی اعلام هشدار هواشناسی، کلاس های درس برخی مدارس در شهرستان‌های استان فارس در روز سه‌شنبه، ۲۸ فروردین به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: بلافاصله تیم‌های عملیاتی سازمان آتش‌نشانی اصفهان از ۲ ایستگاه ۲۲ و ۱۰ و عوامل آتش نشانی شاهین شهر و پالایشگاه نفت، خودروی آبرسان و یک دستگاه لودر و همچنین عوامل اداره برق، انتظامی، اورژانس و شهرداری و افسر کشیک وقت به محل حریق اعزام شدند.

شریعتی گفت: آتش نشانان پس از حضور در محل نسبت به اطفا حریق و انجام عملیات جداسازی به منظور پیشگیری از سرایت آتش به مناطق دیگر وارد عمل شدند و خوشبختانه این حریق هیچگونه خسارات جانی به همراه نداشت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی