بیانیه تند یک نماینده علیه دولت رئیسی در صحن علنی مجلس

کدخبر: ۶۴۲۰۲۱
اقتصادنیوز: نماینده مردم خرم آباد در جلسه امروز مجلس سخنانی را خطاب به سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشور مطرح و لب به انتقاد گشود.
بیانیه تند یک نماینده علیه دولت رئیسی در صحن علنی مجلس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خانه ‌ملت، مرتضی محمودوند در نشست علنی امروز (یکشنبه، 2 اردیبهشت‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: اگر عملیات پیروزمندانه سپاه پاسداران به شما هیچ آسیبی نرساند چرا ناراحتید و تهدید غیرمتعارف به سلاح هسته‌ای می‌کنید؛ مقابله به مثل در شریعت و قرآن ما را فراموش نکنید.

نماینده مردم خرم آباد و چگینی در مجلس خطاب به رئیس جمهور ادامه داد: بیانیه رسمی معاون شما علیه بنده با هیچ معیار شرعی و قانونی همخوانی ندارد و بعد از نظر شورای نگهبان و به احترام بزرگان این نهاد بنده هیچ اعتراضی نداشتم، حال معاون پارلمانی شما طی بیانیه‌ای سراسر دروغ که بیشتر به شب‌نامه شبیه است تا بیانیه رسمی یک دولت علیه بنده اقدام به تخریب و فرافکنی کرده است.

وی افزود: حضور بی‌نظیر مردم خرم‌آباد در انتخابات به ویژه در همایش‌ این سرباز فدائی بزرگترین مدرک تخلف ایادی شما در عدم ارائه آرای صحیح مردم مظلوم خرم آباد بود؛ اگر رئیس جمهور باور ندارد تا مردم زحمت دهیم و از آنها بخواهیم بار دیگر شرکت کنند تا تخلف مشخص شود./

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی