توصیه مهم وزیر کشور درباره عملیات «وعده صادق»

کدخبر: ۶۴۲۰۸۵
اقتصادنیوز: وزیر کشور گفت که دانشگاهیان و فرهیختگان جامعه نسبت به ابعاد عملیات «وعده صادق» به تحلیل و ارزیابی بپردازند.
توصیه مهم وزیر کشور درباره عملیات «وعده صادق»

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، احمد وحیدی روز یکشنبه در نشست شورای معاونان وزارتخانه بار دیگر از نیروهای مسلح، ستاد کل نیروهای مسلح و شورای عالی امنیت ملی به دلیل انجام این عملیات غرورآفرین تقدیر کرد و افزود: وعده صادق یک عملیات بسیار بزرگ بود که با وجود توان پدافندی آمریکا، انگلیس و فرانسه در حمایت از رژیم صهیونیستی با موفقیت انجام شد.

خبر مرتبط
احمد وحیدی: حجاب یک الزام است و نیازی به مجوز ندارد

اقتصادنیوز: وزیر کشور گفت: امر به معروف و نهی از منکر هم قانونی و هم شرعی است حجاب یک باید برای مؤمنین و یک الزام است، لذا نیازی به مجوز ندارد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستیبیش از ۲۰ سال سرمایه‌گذاری کرده و از حمایت‌های تمام عیار رژیم آمریکا م برخوردار بوده است، اما جمهوری اسلامی ایران تنها با اتکا به خدای متعال و توان دفاعی خود متکی است و باید به اقتدار و عزتی که جوانان فرهیخته و دانشگاهی ما خلق کردند، افتخار کرد.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه ابعاد این عملیات بسیار حائز اهمیت و قابل واکاوی است، اضافه کرد: مهم تر از این عملیات، تصمیم بزرگ و عظمت آفرینی بود که در سایه رهنمودهای حکیمانه و شجاعانه رهبر فرزانه انقلاب برای اجرای این عملیات اتخاذ شد.

خبر مرتبط
تاکید وحیدی بر اهمیت انتخابات/نسبت به امام و شهدا باید دین خود را ادا کنیم

وزیر کشور گفت: نسبت به امام و شهدا باید دین خود را ادا کنیم و با حضور پرشور در انتخابات، این مهم محقق می‌شود.

وحیدی، دوراندیشی رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی را عامل اصلی تصمیم‌های بزرگ در کشور دانست و یادآور شد: این تصمیمات بزرگ همواره راه انقلاب را در عرصه‌های خطیر گشوده است، هر چند عده‌ای اندک که سروصدای بلندی دارند از روی حسادت و بغض نخواهند این تصمیمات بزرگ را ببینند و بپذیرند.

وی خاطرنشان کرد: البته مردم بزرگ ایران و جوانان آن قدرشناس هستند. دانشگاهیان و فرهیختگان جامعه باید به این تصمیمات بزرگ که جهان با حساسیت نظاره‌گر آن بود و درباره این عملیات، دستاوردهای آن و تغییر و تحولاتی که در معادلات منطقه‌ای و بین‌المللی گذاشته است، بحث، گفت وگو، تحلیل و ارزیابی کنند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی