واکنش رئیس حزب کار اسرائیل به تحریم گردان «نتزا یهودا» توسط آمریکا

کدخبر: ۶۴۲۱۰۳
اقتصادنیوز: رئیس حزب کار اسرائیل امروز تأکید کرد گردان «نتزا یهودا» که آمریکا قصد تحریم آن را دارد، بی دلیل فلسطینیان را به قتل می‌رساند.
واکنش رئیس حزب کار اسرائیل به تحریم گردان «نتزا یهودا» توسط آمریکا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «میراو میخائیلی» رئیس حزب کار رژیم صهیونیستی در واکنش به تصمیم آمریکا برای تحریم گردان «نتزا یهودا» به دلیل نقض حقوق بشر فلسطینیان در کرانه باختری، تأکید کرد که این تحریم‌ها اقدامی خطرناک، دشوار و بی‌نهایت نگران‌کننده است.

خبر مرتبط
احتمال ادامه تحریم‌های آمریکا در قبال ارتش اسرائیل/ سقوط تل‌آویو به دست واشنگتن!

اقتصادنیوز : سفیر سابق اسرائیل در واشنگتن اعلام کرد که تحریم‌های احتمالی آمریکا بر گردان «نتساح یهودا» ممکن است به تیپ «گولانی» نیز کشیده شود.

وی گفت: در پاسخ به این تحریم‌ها باید به واقعیت‌ها اذعان و این موضوع را درک کرد که رفتار اسرائیل در مناطق فلسطینی هرگز نمی‌تواند ادامه داشته باشد.

رئیس حزب کار رژیم صهیونیستی تأکید کرد: رفتار خشونت‌بار و مفسدانه گردان نتزا یهودا از سال‌ها قبل آشکار شده اما تاکنون هیچ اقدامی برای توقف آن انجام نشده است. از ۲ سال پیش آمریکا تیم تحقیقی را درباره این گردان ایجاد کرد و لذا محافل سیاسی و نظامی اسرائیل نمی‌توانند تظاهر به بی اطلاعی از این موضوع کنند.

میخائیلی با اشاره به اینکه ادامه رفتارهای این گردان باعث شد تا مهم‌ترین متحد استراتژیک اسرائیل به فکر تحریم این گردان بیافتد، گفت: نتزا یهودا بایستی از سال‌ها پیش منحل می‌شد. این گردان خشونت شهرک‌نشینان را آموزش می‌دهد، فلسطینیان را بی‌دلیل به قتل می‌رساند و بازداشت‌شدگان فلسطینی را مورد ضرب و جرح قرار داده و به آن‌ها اهانت می‌کند.

وی افزود که سیاستمداران اسرائیلی نباید بی‌دلیل و با گفتن این سخن که این گردان جزء جدایی‌ناپذیر ارتش اسرائیل است، از آن دفاع کنند چرا که این باعث فساد در ارتش می‌شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی