حملات حزب‌الله لبنان چند هزار شهرک‌ نشین را فراری داده است؟

کدخبر: ۶۴۲۱۲۱
اقتصادنیوز: رسانه‌های اسرائیلی خبر دادند که ۶۲ هزار شهرک‌ نشین در پی حملات حزب‌الله لبنان از شمال فلسطین اشغالی فرار کرده و آواره شده‌اند.
حملات حزب‌الله لبنان چند هزار شهرک‌ نشین را فراری داده است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رسانه‌های صهیونیستی اعتراف کردند که در پی حملات نیروهای مقاومت لبنان و فلسطین، ۶۲ هزار شهرک نشین صهیونیست از شمال فلسطین اشغالی فرار کردند و ۳۰ هزار نفر از این تعداد، با اختیار خودشان شمال فلسطین را ترک کرده‌اند.

خبر مرتبط
تشدید حملات مرگبار شهرک‌نشینان صهیونیست در کرانه باختری

اقتصادنیوز: گاردین در مطلبی، از افزایش چشمگیر خشونت سازماندهی شده شهرک نشینان صهیونیست در کرانه باختری خبر داد و نوشت: یهودیان این منطقه پس از مرگ یک نوجوان اسرائیلی حملات مرگبار بی‌وقفه‌ای را علیه فلسطینیان آغاز کرده‌اند.

رسانه‌های صهیونیستی با تاکید براینکه (رژیم) اسرائیل کنترل منطقه شمال را از دست داده است، افزودند: ۴۰ درصد از کسانی که از شمال خارج شده‌اند، در حال بررسی این مساله هستند که به این منطقه بازنگردند.

بنا بر این گزارش، ۳۸ درصد از کسانی که به صورت داوطلبانه از این منطقه خارج شده‌اند، دیگر قصد ندارند به محل سکونت قبلی خود در شمال فلسطین اشغالی بازگردند.

حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته و در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و به خاک و خون کشیده شدن شمار زیادی از فلسطینی‌ها در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی