آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

کدخبر: ۶۴۲۲۳۶
اقتصادنیوز: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ضمن تشریخ آخرین وضعیت امدادرسانی به مناطق سیل زده استان سیستان بلوچستان گفت: تاکنون به ۲۴۲ روستای سیل زده در این استان امدادرسانی شده است.
آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،‌ بابک محمودی درباره جزئیات روند امدادرسانی به استان سیل زده سیستان و بلوچستان گفت: در مناطق سیل زده این استان، هنوز امدادرسانی و توزیع بسته‌های امدادی و زیستی توسط امدادگران جمعیت هلال احمر ادامه دارد و تاکنون با مشارکت ۵۲۴ نفر از امدادگران در هر روز امدادرسانی و ارزیابی ۲۴۲ روستا انجام شده است. 

خبر مرتبط
آخرین وضعیت امدادرسانی به مناطق سیل زده از زبان وزیر کشور

اقتصادنیوز: احمد وحیدی، وزیر کشور در گفت‌وگویی به تشریح آخرین وضعیت امداد رسانی به استان‌های درگیر سیل پرداخت.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ادامه داد: در این بازه زمانی، در مناطق صعب العبور از بالگردها برای توزیع اقلام استفاده می‌کنیم در این بازه زمانی، ۸۴ سورتی پرواز انجام شده و این بالگردها به ۴۵ روستا اقلام ارسال کرده‌اند. 

خبر مرتبط
پیدا شدن پیکر دو غرق شده در سیلاب سیستان و بلوچستان

اقتصادنیوز: پس از جست و جوی طولانی پیکر دو نفر غرق شده در سیلاب دو شهرستان دشیاری و بمپور در جنوب استان سیستان و بلوچستان پیدا شد.

محمودی گفت: درحال حاضر تمرکز ما در ارتفاعات سفیدکوه، منطقه آهوران، منطقه بنت شهرستان‌های نیک شهر و لاشار است که افراد نیازمند امداد هستند.

خبر مرتبط
خسارت نجومی سیل به راه‌های سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: برآورد اولیه خسارت به راه‌های این استان حدود ۱۵ هزار میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به اقلام توزیع شده افزود: تاکنون هشت هزار و ۵۹۰ بسته غذایی،  ۶۶۳ چادر، چهار هزار و ۵۸۹ پتو و دو هزار و ۷۵۳ موکت در بین سیل زدگان جنوب و مرکز استان سیستان و بلوچستان توزیع شده و ما تا آخرین لحظه در کنار آسیب دیدگان سیل خواهیم بود و کماکان امدادرسانی ادامه دارد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید