دستور تخلیه اسرائیل برای این شهر در غزه

کدخبر: ۶۴۲۵۰۸
اقتصادنیوز: ارتش اسرائیل از فلسطینیان ساکن شهر «بیت لاهیا» در شمال نوار غزه خواست، این شهر را تخلیه کنند.
 دستور تخلیه اسرائیل برای این شهر در غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به ساکنان این شهر  هشدار داد و از آنها خواست آن را تخلیه کنند و مدعی شد ارتش در «بیت لاهیا» زیرساخت و نیروهای حماس را هدف قرار می‌دهد.

خبر مرتبط
خبر دلخراش سازمان ملل درباره آمار شهدای حمله اسرائیل به رفح

اقتصادنیوز: کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل خبر داد که یشتر قربانیان حملات اخیر اسرائیل به شهر رفح در نوار غزه زنان و کودکان بوده‌اند.خبرنگار سایت خبری «غزه اکنون» گزارش کرد به دلیل بمباران شدید ارتش رژیم صهیونیستی، موجی از انتقال شهروندان در مناطق «بیت حانون» و «بیت لاهیا» به مراکز آوارگان در شمال غزه مشاهده می‌شود.

خبرنگار سایت خبری شهاب هم اعلام کرد توپخانه رژیم صهیونیستی در حال حمله به مناطق مختلف شهر بیت لاهیا در شمال نوار غزه است.

خبر مرتبط
واکنش اسرائیل به گورهای دسته‌جمعی خان‌یونس

اقتصادنیوز: ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد گور‌های جمعی کشف شده در غزه کار این رژیم نبوده است.وزارت بهداشت غزه امروز سه شنبه در ۲۰۰ روزگی حمله متجاوزانه رژیم صهیونیستی به غزه، شمار شهدای غزه را حدود ۳۴ هزار ۲۰۰ شهید و شمار زخمی‌ ها را بیش از ۷۷ هزار تن گزارش کرد.

این وزارتخانه با اشاره به ویرانگری‌های رژیم صهیونیستی اعلام کرد تاکنون ۳۲ بیمارستان و ۵۳ مرکز بهداشت از خدمات رسانی خارج شده‌اند و ۱۲۶ اورژانس نیز آسیب دیده و از کار افتاده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید