زمان پخش سریال «پایتخت 7» مشخص شد؟/ خبری از این بازیگران نیست

کدخبر: ۶۴۳۲۱۰
اقتصادنیوز: به نظر می‌رسد برای تماشای سری جدید سریال پایتخت باید منتظر رسیدن نوروز 1404 باشیم.
زمان پخش سریال «پایتخت 7» مشخص شد؟/ خبری از این بازیگران نیست

به گزارش اقتصادنیوز، سه سال از پخش آخرین قسمت یکی از پرطرفدارترین سریال های تلویزیون یعنی «پایتخت» می گذرد. سریالی که آخرین سری آن در بحران کرونا تولید و در نوروز 1400 پخش شد؛ حال بعد از گذشت سه سال خبرهایی درباره ساخت فصل جدید این مجموعه به گوش رسیده است. 

چرا پایتخت 7 ساخته نشد؟

علیرضا خمسه، بازیگر نقش «بابا پنجعلی» سریال تلویزیونی پایتخت 26 اسفندماه 1402 آب پاکی را روی دست مخاطبان سریال پایتخت ریخت و گفت: «متاسفانه برای اینکه فیلمی پخش شود در ابتدا باید تولید شود و اصلا چیزی تولید نشده است. به من زنگ زده اند، اما هنوز چیزی تولید نشده است و گفته اند می‌خواهیم سریال و سینمایی پایتخت ۷ را تولید کنیم، اما اینکه چه زمانی این در را بگشایند مشخص نیست.»

خبر مرتبط
توییت عجیب و جنجالی بازیگر سریال پایتخت!

اقتصادنیوز: پاسخ عجیب هومن حاجی عبدالهی به یک کاربر توئیتر سوژه شده است

وی این توضیح را هم داده بود که «اگر قصه جدیدی نوشته شود باید ببینیم «بابا پنجعلی» روح یا فلش‌بکی به گذشته است یا خیر. همه این موارد مشخص نیست. به هر حال باید صبر کنیم و تنها چیزی که مشخص است این است که چیزی به عنوان پایتخت ۷ وجود ندارد که پخش شود. پایتخت ۷ ساخته نشده است. متاسفانه فیلم سینمایی پایتخت ۷ به دلایل بسیاری ساخته نشد.»

خبر خوش برای پایتخت دوستان

بعد از پایان تعطیلات نوروز، به تازگی خبرگزاری فارس کسب اطلاع کرده است که فصل هفتم سریال «پایتخت» وارد مرحله پیش تولید شده و به گفته منبع آگاهی که این خبر را داده است، امید از سوی عوامل پایتخت وجود دارد که فصل هفتم به پخش در نوروز 1404 برسد.

5f28acd1-f63f-4791-ab8e-38885d5538d4

این بازیگران در پایتخت 7 نیستند

این منبع آگاه درباره بازیگرانی که در این فصل حضور ندارند، گفت: در این فصل، سارا و نیکا فرقانی اصل و مهران احمدی حضور نخواهند داشت.

فارس همچنین اعلام کرده است: سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت از لوکیشینی برای ساخت فصل جدید این سریال بازدید کرده است.

شایعه هومن حاجی‌عبداللهی

بعد از انتشار این خبر، هومن حاجی عبداللهی بازیگر نقش رحمت در این سریال در نیمه اسفند 1402 با انتشار یک پست در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشته بود: «باز داریم می‌آییم، ولی نه برای عید 1403.»

1750815_559

اخیرا نیز مهدی نقویان رئیس سیمافیلم درباره تولید و پخش فصل جدید این سریال بیان کرده بود اگر مشکلی پیش نیاید حتماً سریال «پایتخت» جدید را در ۱۴۰۳ خواهیم دید.

همچنین الهام غفوری تهیه‌کننده این سریال درباره ساخت نسخه سینمایی «پایتخت» به فارس گفته بود: «مگر قرار بوده نسخه سینمایی «پایتخت» ساخته شود؟ آیا از طرف جایی اعلامی شده است که من بخواهم این را تکذیب کنم؟ 6 فصل پایتخت ساخته شده که آخرین فصل آن مربوط به سال 99  بوده است. از ساخت آخرین فصل این سریال حواشی زیادی نسبت به ساخت فصل بعدی به وجود آمده که هنوز سرانجام ساخت این سریال مشخص نیست.»
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی