شایعات درباره این فیلم بالا گرفت/ حذف بی سروصدای بی بدن از روی پرده سینما؟

کدخبر: ۶۴۳۳۱۸
روزنامه ایران نوشت: رتبه دوم جدول فروش در حالی در اختیار «بی‌بدن» پرفروش‌ترین فیلم اجتماعی با بیش از 31 میلیارد تومان فروش قرار دارد که شباهت روایت جنایی موجود در فیلم با پرونده قتل دختری نوجوان، همچنان گریبانگیر فیلم است.
شایعات درباره این فیلم بالا گرفت/ حذف بی سروصدای بی بدن از روی پرده سینما؟

به گزارش اقتصادنیوز، روزنامه ایران نوشت: پرونده‌های حقوقی و کیفری پتانسیل زیادی برای پرداخت سینمایی دارند و در گیشه هم با استقبال مخاطبان مواجه می‌شوند. کاظم دانشی پس از تجربه موفق «علفزار»، فیلمنامه تازه خود را برگرفته از پرونده جنایی آرمان و غزاله نوشت و آن را مرتضی علیزاده با اولین تجربه کارگردانی جلوی دوربین برد.

نمایش این فیلم در جشنواره سال گذشته با گلایه خانواده غزاله همراه بود که البته بدون تماشای فیلم صرفاً بابت عدم دریافت اجازه از سوی سازندگان مطرح شد اما حالا در شرایطی که حدود دو ماه از نمایش عمومی فیلم گذشته برخی رسانه‌ها گزارش داده‌اند که شکایت خانواده آرمان عبدالعالی هم از فیلم «بی‌بدن» آغاز شده و در اولین اقدام وکیل این خانواده در تماس با سازندگان فیلم خواستار حذف چند سکانس برای شکایت نکردن از عوامل شده است.

سیدمصطفی احمدی تهیه‌کننده این فیلم هم در گفت‌وگویی، با تأیید این خبر اعلام کرده که عوامل فیلم تصمیمی برای اصلاح این سکانس‌ها ندارند.

در حالی که شایعات درباره این فیلم بالا گرفته و در اخبار غیررسمی زمزمه‌هایی مبنی بر کم شدن تدریجی سانس‌های فیلم تا حذف بی‌سروصدا در اکران شنیده می‌شود، بازار کلاهبرداران هم گرم شده و برخی دستفروشان دی‌وی‌دی‌های خالی را به اسم این فیلم به علاقه‌مندان می‌فروشند و کانال‌های تلگرامی هم فیلم‌های متفرقه را به نام «بی‌بدن» بارگذاری می‌کنند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید