این بازیگر و تهیه کننده ارزشی هم از ایران رفتند+عکس

کدخبر: ۶۴۴۱۸۲
سارا صوفیانی بازیگر سینما و تلویزیون به همراه همسرش امیرحسین شریفی ایران را ترک کردند و عکسهای این زوج قبل از ترک کشور را مشاهده میکنید.
این بازیگر و تهیه کننده ارزشی هم از ایران رفتند+عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، سارا صوفیانی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی جدید خبر از مهاجرتش از ایران را داد، در ادامه  عکس خانوادگی سارا صوفیانی در راه خارج ایران را می بینید. 

سارا صوفیانی بازیگر روزهای بی قراری به تازگی عکسی از خود، همسر و فرزندش در هواپیما را منتشر نمود و با نوشتن جمله خدانگهدار ایران خبر از مهاجرتش را داد. خانم بازیگر توضیح دیگری درباره رفتن از ایران ننوشته و ذکر نکرده است که آیا سفرش موقتی و یا دائمی بوده است.  

5GLEKaveRUBQ

 سارا صوفیانی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 26 فروردین 1364 در مشهد است، او در یک خانواده 6 نفره بدنیا آمده، پدرش دبیر ریاضی و مادرش خانه دار و سه برادر بزرگ تر از خود دارد و خودش ته تغاری خانواده می باشد. او سال 1389 با امیرحسین شریفی ازدواج کرده است، امیرحسین شریفی تهیه کننده متولد 5 اردیبهشت 1336 در اصفهان است، خانم بازیگر و همسرش 28 سال اختلاف سن دارند. این زوج دارای فرزندی به نام ساحل هستند که تولد 1 خرداد سال 1399 می باشد.

5HHCUGYi7yc0

 سارا صوفیانی در آثاری چون روزهای بی قراری، زاویه هفتم، مرد نقره ای، کبریت سوخته، جاودانگی، خانه بی پرنده و... حضور دارد. همچنین او حضور فعالی در عرصه تئاتر دارد و کارگردانی نیز می کند و در شرکت فیلمسازی همسرش بعنوان تهیه کننده حضور دارد. خانم بازیگر دکترای تاریخ اسلام دارد و در دانشگاه نیز تدریس می کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی