این مرکز نظامی اسرائیل هدف حمله راکتی قرار گرفت

کدخبر: ۶۴۴۲۶۹
اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای از حمله مقاومت به مرکز نظامی «نتساریم» اسرائیل خبر دادند.
این مرکز نظامی اسرائیل هدف حمله راکتی قرار گرفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، گردانهای شهداء الاقصی اعلام کرد: مرکز نظامی «نتساریم» را از چند محور زیر آتش قرار دادیم.

خبر مرتبط
فوری/ حمله موشکی و راکتی سنگین حزب الله و القسام به اسرائیل

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان و گردان‌های مجاهدین و القسام، مرکز تازه تاسیس جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی را در مرکز نوار غزه و مقر فرماندهی لشکر غزه را در شهرک «رعیم» و همچنین توپخانه «عین مارگالیوت» را هدف حمله موشکی، راکتی و پهپادی قرار داده‌اند.

در بیانیه گردانهای الاقصی آمده است که این حملات در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین انجام شده و این مرکز از چند محور زیر حملات راکتی شدید قرار گرفته است.

از سوی دیگر گردانهای شهداء الاقصی صحنه هایی از حمله به پایگاه نظامی زیکیم منتشر کردند.

رزمندگان گردانهای الاقصی با مشارکت مبارزان شهید عمر القاسم و گردانهای عبدالقادر الحسینی این مرکز نظامی را هدف حملات راکتی قرار دادند.

از سوی دیگر رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از مقامات این رژیم اعلام کرد که تل آویو آماده عقب نشینی از گذرگاه نتساریم به عنوان بهای انجام توافق اسیران است.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد: برای اولین بار نهادهای امنیتی به دنبال یافتن جایگزین هایی از عملیات گسترده در رفح هستند.

همزمان منابع صهیونیستی و آمریکایی اعلام کردند: ما منتظر پاسخ یحیی السنوار رهبر حماس در غزه هستیم.

از سوی دیگر منابع آگاه اعلام کردند که پیشرفت قابل ملاحظه ای در روند مذاکرات آتش بس با توجه به رایزنی گسترده مصر با همه طرفها حاصل شده است.

همزمان کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی از برگزاری جلسه کابینه جنگ این رژیم در ساعت ۱۸:۳۰ امروز برای بررسی درباره توافق مبادله و نیز بحث آمادگی عملیات رفح خبر داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی