معترضان خواستار استعفای بنی گانتس شدند/ خانه وزیر جنگ محاصره شد

کدخبر: ۶۴۴۴۱۷
اقتصادنیوز: تعدادی از صهیونیست‌ها با تجمع در مقابل منزل عضو کابینه جنگ، از وی خواستند در صورت عدم حصول توافق برای تبادل اسرا با حماس، استعفا بدهد.
معترضان خواستار استعفای بنی گانتس شدند/ خانه وزیر جنگ محاصره شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، اراضی اشغالی طی دوره اخیر شاهد اعتراضات گسترده‌ای از سوی صهیونیست‌ها به ویژه خانواده‌های اسرای صهیونیستی که توسط حماس در غزه بازداشت شده‌اند، بوده است.

طبق گزارش اسپوتنیک تعدادی از صهیونیست‌ها امروز (جمعه) در مقابل منزل بنی گانتس، عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی تجمع کردند و این شعار را سر دادند: اگر توافقی وجود ندارد استعفا بدهید.

خبر مرتبط
شلیک موشک از جنوب لبنان به اسرائیل

اقتصادنیوز: منابع از شلیک موشک از جنوب لبنان به شمال اراضی اشغالی خبر دادند.

به دلیل لجاجت رژیم صهیونیستی و مخالفتش با خواسته‌های حماس درباره پایان جنگ در غزه مذاکرات برای آتش‌بس به جایی نرسیده است.

جنبش حماس بر لزوم عقب نشینی واضح و سریع ارتش رژیم صهیونیستی از نوار غزه و اجازه تردد آزادانه در منطقه شمال و جنوب تأکید دارد.

برخی منابع می‌گویند، مصر و آمریکا ضمانت‌ها و تعهداتی به حماس درباره عدم بازگشت ارتش صهیونیستی به جنگ بعد از آتش‌بس داده‌اند اما حماس می‌خواهد ترکیه طرفی در ضمانت‌ها باشد.

به گفته این منابع مصر، آمریکا و قطر طی ساعات اخیر مذاکرات فشرده‌ای برای ارائه پیشنهاداتی موافق با خواسته‌های حماس برای ممانعت از فروپاشی مذاکرات برگزار کرده‌اند

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی